Arkadaşlar gizli sormak zorundayım kusura bakmayın

Arkadaşlar gizli sormak zorundayım artık kusur bakmayın genelde ben gizli sormam her neyse benim sorunum şu 2-3 haftadır tuvletimi çok zor yapıyorum bağırsaklarımda müthiş bir sancı oluyor ama gel görki çıkaramıyorum ıkınıyorum falan zar zor yapıyorum tuvalete gitmediğim zamanda ise afedersiniz kaşıntı ve kaşıntıya bağlı ağrı oluyor o bölgemde korkuyorum acaba basur mu oluyorum diye bugün de tam tuvaletim geldi ortam müsait değildi tuttum bu da etkiler mi bu hastalığı sizce basu muyum?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• basurda kanama oluyor genelde. bağırsaklarını çalıştırmak istiyorsan kuru kayısı ye bol bol, üzerine su iç. ya da 4-5 tane soğuk armut ye. yadaaa rocco sıkı şekerler var meyveli. kutusunun altında bile yazıyor, faza tüketimi laksatif etkiye yol açar diye. 1 kutuyu bitir bişeyin kalmaz :D

0|1
    0|0
    • bazen böyle oluyor sonra düzeliyor ama kaşıntı oluyor kaşımamaya özen gösteriyorum kaşırsam ağrı yapıyor kanama olmuyor ama çook ıkınıyorum tuvaletteyken ve zor çıkıyor afedersin ama bu tabiri kullanmak zorunda kaldım biraz kötü bir hastalık gibi olduğundan gizli sorum :/

• basur olabilir o halde. doktora görünmende fayda var. aklında kalcağına cebinde kalsın. sağlık bu

• gitmek istemiyorum :/ geçer inşallah.. kan da gelmiyor zaten..

Erkekler Ne Diyor 1

• gizli cevap vermek isterdim madem öyle al link

0|0
    0|1
    • ne alakası var laaa sapına kadar erkeğim saçma sapan yorumlar yapmayın oğlumm..

Yükleniyor...