Centilmenlikten Bahseden Beşiktaş'lılar Neden Bunları Kendileri Sergilemez?

2013 yılında Olimpiyatta oynanan Bjk-Gs derbisinde Galatasaray öndeyken sakatlıktan dışarıya atılmış bir topu Galatasaray'a atmayıp atağa kalkan Beşiktaşlılar neden bu centilmenliği gosteremediler merak ediyorum.Üstelik Sabri eliyle hakeret yaptı top bizdeydi diye ama buna rağmen yine oralı olmadılar.

Burak'a emek hırsızı dediler Melo'ya çirkef dediler ama Oğuzhanın iftira atarak Meloyu haksız yere attırmasına ses çıkaramadılar.

Şimdide Selçuk neden topu dışarı atmadı diye söylenip duruyorlar. Sizin futbolcularınız hiç haksız penaltı almadımı? Geçen sene Bursa maçında Kerim Frei atlayış yapınca neden Dembaba topu dışarıya atmadı? Herkesin şerefide namusuda kendinedir herkesin hataları vardır ama kendi hatalarınızı görmezden gelip karşındakinin şerefine dil uzatmak doğru değildir.

Fenerbahçeyi hiç saymıyorum zaten.

Neden bu ülkede centilmenlikte , Avrupada başarıda hep Galatasaraydan bekleniyor?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sadece Beşiktaş'lılar değil çoğu futbol sever diyo ama ben demiyorum meselâ çünkü umut karaktersizinin o penaltıya nasıl sevindiğini gördüm. Tabi senin sadece Beşiktaş'lılar demeni de anlıyorum maç eksiğine rağmen lider olunca çekememezlik had safada

0|0
    0|0
    • Öncelikle şu çekememezlik lafı gerçekten komik oluyor. Yahu Turkiyede kırılmayacak başarı bırakmamış her alanda en çok kupayı kazanmış takım, onuda bırak Avrupada rakiplerin rüyasında göremeyeceği başarıları kazanmış daha geçen sene 3 kupa kazanıp 4. Yıldızı takmış takım neden Beşiktaşın liderliğini çekemesin allah aşkına bunları bırakın artık
      Umut karaktersiz, Burak karaktersiz, Melo karaktersiz ama İftira atan Oğuzhan karakterli, atlayış yapan Kerim karakterli, sakatlıktan dışarıya atılmış topu Galatasaray'a vermeyip atağa kalkan Bjkli oyuncular karakterlii.
      Böyle anlayış olmaz

• Ben sadece soruna cevap verdim konuları çarpıtan sensin yav hakkaten yeter gidiyorum daha da yazmıyorum senle konuştukça kalitem düşüyo böyle kalitesizliklere gelemiyorum

• Kaliteden bahsetmek için önce kaliteli olmak lazım. Ama sende kapasitede kalitede yok.
      Soruma liderliğimizi çekemiyorsun diyen cevap veriyorsun bende sana yıldızlarla cevap veriyorum bunu anlamak bu kadar zor olmamalı ama senin gibi kapasitesiz birisi için normal
      Hadi güle güle

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak kardeşim hiç tartışmaya bile gerek yok bu konuları biz beşiktaşıda iyi biziliriz beşiktaşlılarıda iyi biliriz 100. yıl şampiyonluklarında Aziz yıldırım sayesinde şampiyon olduklarını bizzat sinan engin söylemiştir gir youtubeye izle

0|1
    0|0
    • Kendilerine göre dünyadaki tek şerefliler bunlar ama kendi tarihlerini çabuk unutuyorlar

• bizim şerefle ilgili sorunumuz yok alnımız açık o yüzden tartışmaya bile gerek yok ama onlar sürekli biz şerefliyiz diyolar kendilerini avuturlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü Türkiyede futbol Galatasaraya karşı oynanan bir oyundur

0|0
    0|0
  • Türkiyede insanlarin kendisine saygisi yok futbola ya da herhangi bir spor dalina mi saygısı olcak 😂

0|0
    0|0
  • Kimse Fenerbahçe kadar centilmen olamaz

1|0
    0|0
    • Bursasporun Şampiyonluğunu bile kendi sahasında kutlayan Fener kadar kimse centilmen olamaz orası doğru

Erkekler Ne Diyor 6

• o maçı hatırlıyorum gs sürekli yere yatıyor vakit geçiriyordu. centilmenliğe aykırı davranış sergiliyordu melo zaten oğuzhanın yüzüne tükürdü sen şuanda iftira atıyorsun?

penaltılar konusunda haklısın sizden de beklememek lazım. ama penaltıyı gole çevirip sevinmek nedir. usulca dön sahana. heleki taraftarınız trabzon maçında son dakika da neden oley oley çekiyor ve 3 3 3 3 3 diye bağırıyor ayıp be kardeşim.

0|0
    0|0
    • Vakit geçirmek ne zamandan beri centilmenliğe ayrı bir davranış olmuş merak ediyorum
      Melonun tukurmediği kameralar tarafından defalarca kanıtlandı iftira atan Oğuzhandır.
      Sen geçen sene Bursaya penaltıdan gol atınca üsülca sahana döndünmü? Ama yok herşey Galatasaray dan bekleniyor

• bu ülkede fenerbahçenin hakkını yemek oyuncularına tekme atmak serbest

2|1
    0|0
    • Fenerin tek bir hakkı yense Aziz Yıldırım ülkeyi ayağa kaldırıyor Fenerin hakkı yenmek isteseydi küme düşürülürdü.

• kazandığımız şampiyonluk bile elimizden alınmak isterken kimse destek olmadı, paralel çeteye bile destek oldular

• Takıldığı şeye bak topu niye atmamışmış O pozisyondan 500 tane var kusursuz takım yoktur az hatalı vardır galatasaray kadar hak yiyen takım yoktur son yıllarda en çok penaltı kazanan rakibi en çok kırmızı kart gören takım

0|0
    0|0
  • kendı eskı başkanınız dedı bee galatasaray en az 4 veya 5 sampıyonlugu şikeyle aldı dıyeee.. daha konuşmaya ve beşiktaş düşmanlıgı yapamazsınız... bu sene beşiktaş lider diye ne yapacagınızı şaşırdınızz...

2|1
    0|0
    • Hangisi demiş acaba merak ediyorum? Türkiyedeki savcılar uyuyor galiba

• Siz gavataraylılar olarak tarih boyunca emek hırsızınolarak kalacaksınız o şerefli beşiktaşın adını bile ağzınıza almayın yoksa sizi men ederiz

0|0
    0|0
    • Git kumunda oyna velet yunan tohumu sizi

• Onlar lafta şerefli kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...