Kendimden bazen utanıyorum

bazen aşırı derecede yiyorum. şişman değilim 164 boy 53 kilo. bir yerin 2'li menü kampanyası var bildiğiniz gibi. tek başıma 2lı menü yiyebiliyorum. tabi çok yakın arkadaşlarımlayken durum böyle. başkalarının yanında bu öküzlüğü yapmıyorum. çok utanıyorum bazen 2li menüyü tek tepsi yaptırırken sanki herkes bana bakıyormuş gibi. siz ne düşünürdünüz benim gibi birini görseniz

Güncellemeler:
kampanya bitmiş sanırım arkadaşlar ben uzun süredir fırsat bulup yiyemiyordum ama kampanya devam ederken durum aynen böyleydi. illa 2li menü olması gerekmiyor. bolca yiyen bir kız düşünün :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• O kampanya bitmedi mi ya ben bitti diye biliyorum.

1|0
    0|0
    • ben uzun zamandır yemiyorum fırsatım olmuyor ama yerken durum böyleydi :)

• dershaneye gidiyorum oradan çıkışta da part time garsonluk

evden yemek götürüyorum ama bir öğünlük oluyor dershane çıkışımla iş arasında da 1 saat var eve gitmemde yarım saat sürüyor. az bir zaman sonra dershane bitiyor işide bırakacağım o zaman düzene girer sanıyorum teşekkür ederiim :)

• Vallahi helal olsun tempoya iyi dayanıyorsun. Çok zor bir şeyi başarıyorsun tebrik ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• ye ye utanma oturup fil gibi 5 kişilik yemek yiyen duba gibi adamlara bakıyorum hiç utanmıyo ayriyeten bana bakıyo seninki 2 kişilik işey olmaz

1|0
    0|0
  • ye yee yarasın tosunuma

1|0
    0|0
  • Utanma, o menülerin boyutları küçük :))

1|0
    0|0
  • bende de var aynı problem zayıfım ama sanki içimde doymak bilmeyen bir hayvan var =) sigarayıda bıraktıktan sonra acayip yiyorum fakat kilo almıyorum hiç 180 boy 75 kilo

1|0
    0|0
  • Valla o kadar küçük ki menuler 3 tane yesen bile kimse bişey diyemez.

1|0
    0|0
  • girdiğim mekanda 7 lahmacunu 3 bardak ayran, porsiyon adana kebap yiyorum.

ama hiç utanmıyorum :D

1|0
    0|0
  • sen kaç kilosun 53 hikaye:D

1|0
    0|0
  • masallah masallah, sen hep herseyi yermisin böyle ? :-)

0|0
    0|0
  • o ikili menü dediğin şey benim dişimin kavuğunu doldurmuyor, ufacık bir şey zaten :D

1|0
    0|0
    • evet ya! kesinlikle katılıyorum ufacık :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...