Edebiyatım çok iyi ama Matematik'im hiç yok sizce hangisi önemli?

Edebiyat ve sözel konularda başarılıyım seçmek istediğim meslek sayısal da ne yapmalıyım Türkçe nin iyi olması ya da sözel konuların yetmez mi ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sosyal %20 türkçe %10 veriyo sayısal bölümlerinde gidip mat fen çalışcan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu şuna benziyor sen çok iyi bir yarış pilotusun fakat araban kötü eğer araban iyi olsaydı sen başlara yarışırıdn ama araban kötü burda arabanın iyi kötü olmasını matematik olarak düşün okey..

0|0
    0|0
  • O eskide kaldı maalesef mesela tıp okumak istiyorsan biyoloji fazla veriyor.Mühendislikler de fizik ve geo.

0|0
    0|0
  • matematik...

dünya matematik üzerine kurulu...

0|0
    0|0
  • tabiki matematikk

0|0
    0|0
  • edebiyatın normal hayatta daha aktif olcak :D edebiyat yapcann

0|0
    0|0
    • sen bu kategorilere yazarmıydın hep cinsellikte görürdüm seni :D

• gönül gözünü aç evlat :D

• Sosyal hayatta edebiyatınyeri daha önemlidir ama mesleğin için sayısal gerekiyorsa o başka.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlış anlama ama bence Türkçe'n de pek iyi değil. Şu kısacık sorun bile yazım hatalarıyla dolu.

0|0
    0|0
    • Nerede varmış yazım hataları ?

• Başlıktaki "matematik'im" mesela ya da "seçmek istediğim meslek sayısal da"

Son olarak "ne yapmalıyım Türkçe nin" kısmında da iki hata var. Eleştirmek adına söylemiyorum. İstediğin mesleğin giremediğin bir bölümde olması kötü bir durum. Ama eğer matematiğini geliştirebilirsen Türkçe'nin iyi olması sana avantaj kazandırır. Matematik, ders alarak ve yoğun çalışarak halledebilecek bir konu bence.

• katılıyorum size

• matemaik bence önemli benim mesleyim matematik öyretmeniyim kolay yani o kadarda zor deyil istersen öyrene bilirsin bence onuda öyren mesleyin sayısal sonuçta

0|0
    0|0
    • Allahım bu nasıl Türkçe'dir :((

• Cevaplayan susar mısın artık şikayet ediyorum .

• sana bana yazmı dedim soruyu koydun cevapladım yani neise uraşamıcam

• Genel kültür için edebiyat, iş için matematik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...