Spor salonuna yazılıcam?

Spor salonuna yazılıcam bir bayan olarak kac ayda etkisi olur bide biraz kas yapmak istiyorum bırakınca etkisi gider mi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ayda etkisini görmeye başlarsın. Bırakınca etkisi gider...

0|0
    0|0
    • Ama yazın bırakmak zorundayım 3 ay ara yani formumu korusam kas gitsede sorun degil maksat kilo almamak

• Esta pisi pisi, ederim ricalar...

• Eig için çok teşekkür ederim...

En İyi Kız Görüşü

• Ya başkaları bırakınca kas erir bazıları erimez ama bıraktığın için yağ toplanır çözüm ise düzgün beslenip yağ oluşmaması.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk hafta balık eti olursun ağrıdan zor durursun 2.3. hafta sıklaşmaya başlar vücut sen 2 aya düzelir zannedersin 2.3. ayda sıklaşmalar artar eğer kilon çoksa yemeken dikkat etmen lazım bu işte en önemli şey yemek istersen 3 yıl spor yap düzensiz beslenirsen sadece sıkılaşırsın ama istediğin vücuda ulaşamazsın

0|0
    0|0
  • yazıl

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0
  • 3 4 ayda

0|0
    0|0
  • düzenli ve sağlıklı beslenmene bağlı bu olay bir sporun en büyük ana temeli düzenli ve sağlıklı beslenmedir birde eğer gerçekten yapmak istiyorsan sabretmelisin ve kendine özel program yazdır anlatabildimmi

0|0
    0|0
    • Peki anladım da 5-6 kilo kac ayda verilir tahminen

• Yok sağol orda zaten etkisi olurda ne kadar surede

• 1 ay yeterli bir zaman bence ama başlıyacağın zaman dile getirmelisin kilo verme amaçlı spor yapmak istiyorum diye sana zaten yardımcı olurla ama düzenli ve sağlıklı beslenmediğin sürece hiçbir faydası olmayacaktır sölemesi

• 3 ayı gözden çıkar en az. Bilinçli çalışırsan bir sey olmaz.

0|0
    0|0
  • bırakınca gider mı dedı aasdasd

0|0
    0|0
  • gider bende yapiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...