Bir işi son güne bırakanlardan mısınız?

Üniv. yıllarında sınavlara son gün çalışır, akşam 6 dan gece 5 e kadar devam ederdim. Sonunda ülser başta olmak üzere psikolojik, psikonevrotik, nöroşirurji, kalp damar, üroloji ile başlayıp jinekolog ile biten bir serüven olmuştu. (şaka lan şaka hişşttt aklında ne varsa unut hepsini). Özellikle de mideden çok çektim dostlar. En sonunda tohtorun "ben senin bağırsaklardan şüpheleniyorum sen şu ilacı al ondan sonra da git şu film çektir" demesinden sonra eczaneye gidip ilacı istememle kızın sıfatıma bakıp sırıtması sonucu içime bir şüphe doğmuştu. İlaca baktığım zaman akşam 8 gibi içilecek şurup şişesinde bir madde ve hortumlarla dolu bir poşet yer almaktaydı. Enema olan bu şeyi idrak ettikten hemen sonra yolda rast geldiğim bir dilenciye verip uzaklaşarak kaçtım. İlacı arkadan hortum atılması suretiyle içeri verilecek bembeyaz! bir sıvı sonucu film çekilecek ve ne var ne yok görülecekti. Ulan son anda kestaneyi çizdirmekten kurtuldum. Ben oraya dokundurtmam bilaader ki bir de içeri 2 lt sıvımı girecek?

Özetle başınıza böyle bir olay gelmesin istiyorsanız planlı çalışın diyeceğim ama kime ne anlatıyoruz. Biz Türk milletiyiz gardaş işimizi son güne bırakırız. Ah midem!

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman son güne bırakırım. hatta son saate bıraktığım bile olur

mesela bazı vizelere sınav günü metrobüste çalışmaya başlıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet onlardanım

0|0
    0|0
  • ben hep son güne bırakırım farkındayım sonra yetiştiremicem ama son güne bırakıyorum işte

0|0
    0|0
  • çok güldüm anlatışına :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende niyese her işi son güne son saatlere bırakıyorum

0|0
    0|0
  • yok hayır kesinlikle kim benmi hayata olmaz

0|0
    0|0