Beşiktaş'ın Trabzonspor'a verdiği destek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş'ın Trabzon spor a verdiği destek hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Beşiktaş candır... Teşekkür ediyoruz sana Beşiktaş... evet ks siz ne düşünüyorsunuz bu destekle ilgili?

Güncellemeler:
Teşekkürler Beşiktaş Teşekkürler arkadaşlar
Bütün takımlara destek olan herkese teşekkürler

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biz hep haklının ve mağdurun yanındayız dünkü maçın mağduru Trabzonspor'dur açık ve net onun da yanındayız

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir galatasarylı olarak beşiktaşı bu konuda tebrik ederim. Evet dünkü oynanan maçta verilen kararlar haksızdı. Hakemin hatasıydı bunu bir klübe yıkmak doğru olmaz. Yapılan maçta hakem ne kadar karaktersizse onu kazanan klüp çekiyor. Farzetki bu olay tam tersi olsaydı bu seferde trabzon hakemi satın aldı diyeceklerdi. Fbli taraftarlar ise gsnin herzamanki çirkefliği diye medyada alay konusu olacaktı. Şimdi asıl konuya gelince hata yapan #hakem bozuntularının suçunu takımlara atarak örtpas etmeyelim.

#patentsizim cevaplıyor

2|1
    0|0
  • Allah var Beşiktaş Demirören başkan olduğundan beri çok çekti hakemleren. Gerçi ulusoy zamanında 103 dakika oynanıp, Ulusoyun babasına giden kupayıda unutmamak lazım. Büyük takımların hepsine yapılıyor mesela ben Fenerbahçe'nin bir Ankara gücü maçında sesonun ilk maçıydı, afrikadan yeni gelen bir futbolcu gol attı önce formayı çıkardı sarı kart gördü, sonra ikinci golde Ankara gücü diye Fenerbahçe taraftarına koştu diye kırmızı kart gördü, ağlaya ağlaya sahadan çıkmasını unutamam.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş Halktır Halkın takımıdır. Nerede adaletszlik varsa bu taraftar her zaman ona karşı çıkmıştır ve çıkacaktır her daim.

2|1
    0|0
  • Şike sürecinde Türkiye kupasını iade etmeleride tam bir duyarlilik göstergesiydi :D

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım gurur duyuyorum takımımla. Galatasaray seyircisi bile maçı kabul etmedi az bile söylüyorlar o adam hakemlikten atılmalı...

2|0
    0|0
  • güzel düşünülmüş

2|0
    0|0
  • Beşiktaş gururdur <3

3|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak takımımla gurur duyuyorum veee Trabzonspora yapılan hainliği kınıyorum..

2|0
    0|0
  • 2004 samsun-cem papila unutmadık!

1|0
    0|0
  • herkes destek verdi bir beşiktaş değil

1|0
    0|0
  • Abi sabahtan beri guluyorum ahaahjahjdsahdj Ne battı herkese oyle ya :DD

1|0
    0|0
  • fenerbahçenin mağdur ettiği takımlar karşısında aynı tutumu neden göremedik acaba reklam kokan hareketler bunalr

0|1
    0|0
  • Hic umrumda değil.

0|0
    0|0
  • 2010-2011 2. Si Trabzonsporla Yalaka beşijtaşin kardeşliği güzel bişey bence :)

0|0
    0|0
    • 2010 2011 Trabzon birinci

• Dürüst bir şekilde söyle tsli bu ülkenin en büyük takımı hangisi?

• Hileyle olduğu içün Fenerbahçe veya Galatasaray ama haksız yere şikeyle alınan bir durum olduğu için en iğrenç takımlarda onlar bizi bitirede onlar oldu zaten anca haksızlıkların bitirebilirler

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaş tabi Trabzona destek verir, rakibi var çünkü karşısında. Samimi olduklarını düşünmüyorum.

1|1
    0|0
  • Fenerbahceliyim. Türk futbolunda görmek istenen hareketler.

1|0
    0|0
  • sonra donup iyiki Beşiktaşliyim diyorum <3 :)

2|0
    0|0
  • Beşiktaş Candır <3

1|0
    0|0
  • Helal
    Olsunn

2|0
    0|0
Yükleniyor...