En yakın arkadaşınızla aynı kişiye aşık olursanız ne yaparsınız?

En yakın arkadaşınızla aynı kişiye aşık olursanız düşman mı olursunuz, tatlılıkla bir çözüm bulmaya mı çalışırsınız?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızı ona yedirmezdim ne yapıcam başka kız mı kalmadı :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Daha önce hoşlandığım bir çocuk vardı ismi Ali:)) Eminim hepiniz tanıyorsunuz onu:))Bir de en yakın arkadaşım vardı Gülşah.Gülşah Ali'den hoşlanıyodu benim gibi.Ama Ali gelip bana açılmıştı.Ben de saçmalama arkadaşım sana aşık git onu sev onunla çık ben senle çıkmam arkadaşımı üzemem demiştim.Ali de ite kaka Gülşah'la çıkmıştı:))Ama her fırsatta yanıma geliyodu seni seviyorum diye.Ben de hayır beni değil onu seveceksin diye Gülşah'a doğru ittiriyodum onu:))Hay Allah'ım ortaokulluyduk o zamanlar:))

0|1
    0|0
    • Ben hem Gülşah'ı hem Ali'yi tanıyorum. Sonradan Ali geldi bana anlattı "şu Gülşah yerine Z.. olsaydı ne güzel olurdu. Ben onu seviyordum ama o hep arkadaşı için benim aşkımı feda ediyordu" diye :)

• asık oldugumuz kısının fıkrı cok onemlı bu konuda onu secerse eyvallah derım benı secersede kız arkadasımı kırmamaya calısır duzgun bı dılle anlatmaya calısırdım...

0|0
    0|0
  • çıtımı çıkaramam

0|0
    0|0
    • Çok mu utangaçsın? :)

• Ortada fol yok yumurta yok durumuna gelmeden renk vermem. baktım, bana eğilimi var ancak o zaman bende arkadaşa bunu hissettirmeye calısırım

• Düşman olmam.Bu durumda genelde ilk kim söylerse o kazanır diğer taraf susar içine gömer ben öyle yapardım en azından.

0|0
    0|0
  • kim önce söylerse onundur hahaaa

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi.kimseye söylemedim tabi. arkadaşım dişisel gücünü kullanarak onu kendine bağladı.sonrada sevgili oldular. iyiki söylememişim. sevgiye giden yol yataktan mı geçecek illa?

0|0
    0|0
  • arkadaşım ve aşkımı kıyaslarım hangisi ağır basarsa onu tercih ederim

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kişinin hangimize aşık olduğuna bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben aşıksam, yemişim arkadaşı der, aşkım için savaşırdım. Ondan sonra 3 gün sonra aşkım bitince kafamı dağlara taşlara vururdum ama ne fayda :)))

Geçici bir heves uğruna arkadaşlıklar harcanmamalıdır. Özellikle gençlikte bu tür hatalar çok yapılıyor malesef. Ama hevesin geçici olmadığı durumda ise aşktan vazgeçmek en büyük aptallık olacaktır. Bu ince çizgiyi yani geçici-kalıcı konusunu iyi belirlemek gerekir.

0|0
    0|0
  • önemli olan asik oldugunuz kisinin kimi sececegidir! sonucta gönül bu! sen asik olabilirsin ama o sana asik olmayabilir ya da en yakin arkadasina asik olmayipta sana asiktir!veya her ikinizede asik degildir!bence asik oldugunuz kisinin hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz,sonucta oda sizden birine ilgi gösteriyorsa bunu belli edecektir..eger sen sana ilgi gösterdigini düsünüyorsan ona teklif edebilirsin yok arkadasina ilgi gösterdigini düsünüyorsanda aradan cekilirsin..aslina bakarsan her iki ucu b... deynek ne diyem Allah yardimcin olsun :)

0|0
    0|0
  • biri küsüyor boku cıkıyor, en sonra universite birinci sınıfta basıma geldi..gerek yok

0|1
    0|0
  • Valla Bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır politikasına uyar ve kıza teklif ederdim kabul ederse ne mutlu bana derdim etmezse o 1000 kişilik gruba girer yol alırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...