Mac sonunda üçlü çektirmesi doğrumu?

Trabzonun hakkı göz göre yenilirken böylesine kutlama yapmak doğrumu?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Dün ki maç utanç maçıydı. Galatasaray'ı tutuyorum ama şahsen ben dünkü maçı hakkımızla aldık diyemiyorum. Trabzonspor'u dün resmen bitirdi hakem bozuntusu yazıklar olsun.

Bizde öyle bir sistem var ki maçlara hakem atayan şahıs fifa kokartlı değil, hakemlik geçmişi rezillikler ile dolu bu insanlardan herşey beklersiniz.

Dün ki maç bence tekrarlanmalı..

1|3
    0|0
  • trabzonspor topu gs lilere veriyor onlarda oynamaya baslıyor taraftarda oley oley diye bagırıyor insanlarda azcık utanma olur ya

0|3
    0|0
    • Ben izlerken utandım

• bende öyle. hele o umuta yazıklar olsun bide bizim ekmegimizi yedi yazık yere atıyor kendini bide hakeme donmuş penaltı diyor ha gittin adamın parasını caldın hada böyle bir penaltı aldın ne farkı var acaba hırsızlık ikisininde adı

• Gelmiş soruda bile savunurlar ya utanmadan

• Biz Gsyi yeniyorduk heryerde tribünden su şişesi atıyorlardı hakem maçı durdurmuşdu 2-0 yeniyorken Sabri 3lü çektiriyordu tribüne :)

0|3
    0|0
  • komedi filmleri gibiydi maç zaten😂
    1-2 hata olurda adamın doğru kararı yok 😒

0|1
    0|0
  • Bundan sonra yapılacak en anlamlı şey maçı tekrsr ettirmek ve Trabzonsporlu çirkef futbolcularada ceza vermek olur, Engin Baytara nasıl ceza verdilerse o çirkeflerede ceza verilecek.

0|0
    0|0
    • Ceza verirler ama tekrar ettirmezler gs ye kıyamazlar hic utanmadan üçlü çektirdiler

• Hakemin hatalarını Galatasaray'a mal edemezsiniz. Çünkü Galatasaray'ın hakemle herhangi bir irtibatı osu busu yok. Hakemin yaptığı hatalar onu bağlar Galatasaray'ı değil. Maç ister tekrar oynansın ister başka kararlar verilsin. Hukuk çerçevesinde her karar alınabilir ama medyada öyle bir algı oluşturuluyor ki zannedersein Galatasaray hakemi baskı altına almış ve öyle yönetiyor. Trabzonspor'la yeniden maç oynansın hiç farketmez.

0|0
    0|0
    • Hakem mi dedi böylesine pis kazanılan maçta 7 kişi takıma karşı 3 3 diye bağırın mac sonu üçlü çektirin diye

• o taraftarın tercihidir maçtan sonra 10 defa yavaşlatılmış şekilde izleyerek yorumlaması kolay

Yükleniyor...