Bir arkadaşınızdan güzel bir iltifat aldınız ne yaparsınız ?

Bugün başıma geldi ben öyle fazla rahat biri değilim bir kız arkadaşımdan ''... çok yakışıklısın yaa'' gibisinden bir iltifat aldım hemen başım bir oraya bir buraya utangaç çocuk moduna girdim bilerek yaptığım birşey değil teşekkür bile edemedim peki siz böyle bir iltifat aldığınızda nasıl tepki verirdiniz

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gaza gelme hafız. Çok yakışıklı da olsan o yakışıklılığı kaldıramayıp başı kçı oynayabilir aman dikkat. Bünyelere ağır gelme. :))

0|1
    0|0
    • işte tam tersine fazla mütevazilik var onu nası yenicem biraz rahat olmalıyım çok kasıyorum kendimi

• Teşekkür et basitçe. Hani kasmaya gerek yok. Kendinin farkına var. Sırf o beğendi diye onun kapsama alanında tek değerli değilsin ki. :) Her yerde değerin üç aşağı beş yukarı aynıdır.

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynen bu

link

0|1
    0|0
  • Saçların çok güzel dedi bir arkadaşım bir ara saol dedim bikerede sohbet arasındayken biri beni kötülüyodu bitane kız arkadaşta taş gibi çocuk nesi var dedi ozamanda birazcık utangaç çocuk oldum sonra normal devam ettim

0|1
    0|0
  • Banada öyle oluyor : D

0|1
    0|0
  • yAPİŞİREM DUDUŞLARINA

0|1
    0|0
  • güzel gözlerinin güzel görüşü diyorum

0|1
    0|0
  • iltifat değil de onun karşıtı olan bir şey var tam tersi olan, ben de ondan alıyorum lan ona alıştım o daha güzel

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim ne diyecem başka

0|0
    0|0
  • alışığım ben..

:)

0|0
    0|0
  • tipsizim ve kız fotoğrafımı çekmiş çok yakışıklı çıktın dedi.bende benle dalga geçiyordur diye " eyvallah koçum" demiştim kızın birden gülen yüzü şaşkına dönmüştü , oan dalga geçmediğini anlamıştım ama geç olmuştu :D

0|1
    0|0
  • Arada yapar öyle :D

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifi ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...