21 Mart 2013 cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

bayramımız kutlu olsun arkadaşlar. bunu ben demiyorum serdar turgut diyor. sözde bugün cumhuriyet bayramıymış.

serdar turgut 21/3/13 tarihli yazısında öcalanı, bebek katilini öve öve bitirememiş. yok olgunmuşta,duruşu netmiş. aferin medya, yağcılarda inecek var.

buyrun bu yazının adresi:

link

yeni cumhuriyetin ilan günüymüş, ilerde çocuklarımız bu günü unutamayacakmış.

gelin bir analiz yapalım. bu işler kolay yürümüyor. birileri medyada öcalanla görüşme yerine; "imralı süreci,imralıyla görüşme" diyor. medya burada çalışıyor.

ikincisi her pazarlığın bir istekleri vardır. hükümet kanadı, silah bırakılmasını istiyor; karşı tarafın ne istediğini de henüz bilmiyoruz. onlar biliyordur muhtemelen. yakında da görürüz gerçi karşı talepleri.

üçüncüsü bu süreç denen zımbırtı iktidar partisine oy kazandıracaktır. yüzde ellilerde seyreden oy, doğudan gelen destekle yüzde 70'lere vuracaktır.

bulunduğumuz durumun özeti.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bir kere düzgün birşey yazmamıştır serdar turgut şimdi mi yazsın... Biz Mustafa Kemal'İn kurduğu cumhuriyetin evlatlarıyız !bebek katilini bize kahraman olarak gösterenler ona bu fırsatı verenlere yazıklar olsun! sabırla bekliyorum başbakan yüreği varsa çıksın açıklasın bebek katiline bu açıklama karşılığında ne teklif ettiler bir kez olsun doğru birşey yapsın söylesin bunu!

0|1
    0|0
    • sizden başka da cevap veren yok. millet gerçekten uyuyormuş ya

Kızlar Ne Diyor 3

• bu ülkeyi dağıtmaya çalışan ve ATATÜRK ü bize unutturmaya çalışan zihniyetlerin çabası her zaman boşa çıkacak biz çok şükür tarihini bilen ATASINI tanıyan topluluğuz her ne kada bir kesim inkar etsede iyi ki MUSTAFA KEMAL in evlatlarıyız , iyi ki ONUN askerleriyiz.. İyi ki varsın ATAM...

0|0
    0|0
  • bugun 22 Mart adam yanlis biliyor sen daha yanlis biliyorsun

0|1
    0|1
    • beni olduğum yerde daha güneş doğmadı. geriden takip ediyorum ben.

töbe! gittin onu mu gördün orada bir tek? cümle büyük harfle başlar da dememişsin hayret

• yakında tepemize gecip bizi yonetirlerse hic şaşırmam..aslında onlara,onların anlıcagı dille cevap vermek lazım yani bunu yazan kişiden başlıcan hepsini asmaya..

0|1
    0|0
    • sizden başka da cevap veren yok. millet gerçekten uyuyormuş ya

• öyle bir hale geldik ki uyanıklar bile uyuyo taklidi yapıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• sktrrr lann senin kutladigin bayrama siciyim ben !

alin elinize tasi vurun bu piclerin kellesine ->>> picler link <---

29 Ekim Türkiye Cumhuriyet Bayrami

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE cCc

0|1
    0|0
Yükleniyor...