Bir erkek bir kızı gerçekten severse kızın peşinden koşmaz mı?

herkese merhaba;

Bir erkek bir kızı gerçekten severse,hoşlanırsa onun peşinden koşmaz mı?Adını sanını öğrenir,nerede oturduğunu,yaşadığını,okuduğunu.Facebookunu bulur oradan ekler mesela.Bunları yapmaz mı?Yoksa çekingenliği bunlara engel mi olur?Neo lur?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini ve üstesini yapar bunlar az bile ama şöyle bir durum var kompleksli biri ise yani o bana bakmaz beni beğenmez gibi düşünüyorsa ne kadar severse sevsin sana açılamaz içindeki sevgi asla azalmaz ama kalbine gömer senin hayalinle yaşar ama dediğim gibi açılmaz%90 beğenilmeme korkusu başka bişey değil ailevi nedenler varsa veya yaşam kültürleriniz farklıysa buda olabilir tabi ama ihtimal vermiyom ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çekingenliğin bunlara engel olacağını sanmıorum ya çok zor durumdayım bir zahmet bna yardım olsan çözemediğim bir kız varda? link

0|0
    0|0
  • Facebooktan yuklemede ne anlamlar varmis megersem yav.. Hic bilmiodum.. Kesin abaza durumuna dustum facede:)) cok duyarli olmamak lazim kizlara diyorum.

0|0
    0|0
  • aşk laf dınlemez soz dinlemez aşk oyle bırseydır sevdıyı için sevdiyinin babasına bıle sorar kendını ey aşk sen ne büyüksün küçük bir çoçuk gibi

0|0
    0|0
  • ben mesela sapık gibi araştırırım herşeyini herkes yapmayabilir

bu çekingenlikten değil de mesela daha çok sapık damgası yememek için tercih edilmez

diyosun ben çok mu doğru yapıyorum bilmem ama kızlar genelde bana güvenmiyolar mesela

0|0
    0|0
  • peki ya bunlarin hepsini yapmis olsa bir erkek kiz ona yuz gostermesse ne olur

0|0
    0|0
    • çok güzel olur tam istediğim tablo:)

• koşar bence

0|0
    0|0
  • dediklerini yapar çekingenlik bunlara engel olmaz.

0|0
    0|0
  • valla ne kadar sevsemde koşamıyorum ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...