Kol kaslarım eşit değil

Arkadaşlar sağ kolumdaki kas sol kolumdaki kastan daha çok daha şişkin yani ikisini nasıl eşitlerim ? Şimdiden saolun :)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• normali de budur zaten ... az bir fark olması normal herkeste ole oluyo

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sol kolunu calistir.

Iyi calismalar hdnfn

0|0
    0|2
  • eşit olmayanı çalıştır

0|0
    0|0
  • Bardak koy bastır tut onu birkaç gün boyunca o da büyür.Pardon bu küçük meme içindi.

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 15

• az asıl hacı :)

0|1
    0|1
    • :D onunla alakası yok arkadaş çalıştığım işten kaynaklanıyo :D

• hiçbir zmaan eşit olmucak çünkü sağaksın ;)

0|0
    0|0
  • kalkan balığının... ama erkeği olacak, beykoz'dan alacan. işte o kalkan balığının sırtındaki boncukları çıkarıp g.tüne sokuyorsun, süper oluyor. hastalık geçmiyor ama süper

oluyor :)

0|1
    0|1
    • niye kardeş sen denedinmiki banada öneriyosun kesin denemişsindir faydasını görmüşsündürki bana öneriyosun. :)

• Allaha şükür bende sağlıklıyımda bunun kol kasıyla ne alaksı var o kadar meraklysan sen sok kendine töbe töbe la bir git yav

• tamam kızma şaka yaptık :)

• sadece şınav çek. ben şınavla eşitledi. sol kasım yok denecek kadar azdı şınavla eşitledi. 20 ile başla sonra 50lere kadar çıkarsın

0|0
    0|1
    • şınav çekerek kaç ayda sonuç alırım

• 2 ayda sonuç alabilirsin diye düşünüyorum. hatta fazla kasarsan 1 ayda bile eşitlersin

• sol kolunu da kullan arada ergen senı

1|1
    0|1
    • ne gereksiz insanlarsınızla çalıştığım işten kaynaklanıyo

• kullandığımız bir çok alet sağlaklar için üretilmiş solakların kullanması çok zor o yüzden sol el az gelişiyor sanırım sol kola ağırlık ver ağırlık kaldırırken ya da iş yaparken işin büyük bölümünü sol kola yükle

0|0
    0|0
  • Sol koluna daha fazla yüklenirsen olur. Ne işte çalıştığını bilmiyorum ama spor yaparken tekli çalışma hareketinde bu tür durumlarda sağ kol daha hafif sol kol daha agır kiloyla calıstırılıyor.

0|0
    0|0
  • Sağ kol kıvama gelmiş artık sol kola yüklenmelisin.

0|2
    0|0
    • saç kol yeterli sola kas diye bir şey yok. sadece sola yüklenirsen sağ erir sol gelişir. ikisine birden yüklenmeye devam edeceksin. biri doyma noktasında olduğu için zaten gelişmeyecek öbürü gelişecek. yani dediğim gibi şınav çek

• Benimde sol daha gelişkin bıktım sol yorulmuyor sağ yorulunca bırakmak zorunda kalıyorum bide sağlağım ama nedense sol daha iyi

0|0
    0|0
  • Liseli espirileri yapmayın şurda.. :)

0|0
    1|1
  • o biraz zor :D hep bir tarafa yoğunluk veriyorsun hep sağ tarafını kullanıyorsun bu istemsiz ama sporla solda gelişir ama sağ kadar olmaz asla

0|0
    0|0
  • Çok güldüm :D mekik çek işe yarar bide sen biceps kasını geliştirmeye devam et düzelir o zamanla

0|0
    0|0
  • Sol kola ağırlık ver

0|0
    0|0
  • İyi espri.

0|0
    0|0
  • Cahil cuhela adamlari dinleme dostum. Sol kolu daha fazla calistir nedir lan :D

O dengesizlik hep olur. Benim de sol 36 sag 35. Sol daha gelismis nedense.

0|0
    0|0
Yükleniyor...