Başınızdan geçen komik tanışma olayları var mı?

Ben ise gidip gelirken gördüğüm bir kız vardı. Bir gün tüm cesaretimi toplayıp gittim yanına oturdum.günaydın dedim tık yok. Merhaba tanışabilirmiyiz dedim. Hiç ses çıkmıyo beni kaale almıyo diye düşündüm. bir baktım kulağında kulaklık var beni hiç duymuyo.bütün utancımı yanıma aldım arka koltuğa geçtim. :)))

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Var eczanede geçenlerde kısa ayak üstü bir muahbbet geçti eczacıyla. Ciğerimi yorabilecek şeyler tüketiyorum. Ürün bakarken yardımcı olmamı ister misiniz diye geldi. Baktığım bitkisel ürünlerden ciğerinizde problem mi var dedi. Yok sadece sağlığım bozulmadan destek ürünü kullanmak istiyorum önlem diye dedim. Sebebini söyledim aa ben de bu şeylerden tüketiyorum kendi tercih ettiğim ürünü tavsiye etmeme izin verin vs. konuşuldu. Sonra başka bir şey için daha yolum düştü karşısında elektronik zinciri bir mağaza vardı. Gördü selam verdi sonra yanına uğradım tanışmış olduk.

Başarısız bir hamle örneği de anlatayım yıllar önce barda tek başına dertli dertli rakı içen bir kadın vardı. Çok da alımlı bir kadın. Bakıyor bakıyor çekiyor rakıyı. Aldım içkimi gittim, afiyet olsun oturabilir miyim dedim, hani derin de bakıyor ya bozulmam diye gittim. Kadın: Hayır oturamazsın lanet olası beni aldatan sevgilime çok benziyorsun buradan oraya bu bardağı fırlatmak istedim o yüzden sana bakıyordum dedi. Konuşmama fırsat vermeden ağlamaya da başladı. Neden ha neden! diye ses yükseltmeye başladı. Abooov manyağa denk geldim diye ufak ufak ''ehe iyi akşamlar afiyet olsuun sizee'' diye kaçtım.

0|0
    0|0
    • :)))) sendekide şans yani

• Olur moruk takilalim :) ben eksilerim yeterki ışte :D

• Eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sabahları okula bir arkadaşımla beraber gidiyorduk, o gün yanında okuldan benim tanımadığım bir arkadaşı vardı. Önce bir merhabalaştık, telefonum çaldı 2-3 dk telefonla konuştuktan sonra aralarına katıldım. Arkadaşım arkadaşını göstererek -"Satılmış" dedi. Ben -"ne satılmış?" Arkadaşım: -"arkadaşım satılmış." ben"nasıl satılmış?" Meğer çocuğun adı Satılmış imiş. Çok mahcup olduğumu hatırlıyorum. Ama aklımıza geldikçe katıla katıla güleriz :))

0|1
    0|0
  • Kampüste bindiğim otobüs ineceğim durağa geldiğinde indim. Kulaklıklar takılı bir şekilde müzik dinleyerek metroya doğru ilerliyordum. Sonra biri pardon çarptım demiş. Duymadım kulaklığımı çıkartıp. Önemli değil dedim. Sen de otobüsteydin diye muhabbet başlattı. Aslında kasti yapmış. Tanışabilmek için. O şekilde komik bir tanışma olmuştu. =)

0|0
    0|0
  • 1. sınıfta öğretmenim en sevdiğimiz yemeği sorduydu bende karaşimşek demiştim dasjkldsa .. aklıma geldikçe gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • :))) iyiyimisss .. yok benim öyle komik tanimsa hikayelerim :)

0|0
    0|0
  • hafta içi hergün aynı otobüstegittiğim biriyle tanışmıştım otobüste

0|0
    0|0
  • :DDDD bir keresinde lisede sınıfa bir çocuk girdi kağıt dağıtıyor kağıtlarda herkesin adı var bir arkadaşta lavabodaydı onun adı okundu kimseden ses çıkmayınca ben lavaboda dedim oda dedi nerede oturuyor hani kağıdını oraya koyayım gibisinden ben salakta tabi o anlamda anlamadım evini tarif ediyorum :DDD çocuk güldü ondan sonra bana hep takıldı yani hep yüzüme vurdu bunu arkadaş olduk ama sevgili anlamında bir şey söz konusu bile olmadı yani :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• birader bu tanışma değilki resmen bozulma olayı olmuş :D benim bir tane var İstanbul gezisine gittik 1 kız dışında kimseyi tanımıyorum milletle tanıştım konuştuk felan hemen 3-4 kişiyle samimi yoldum yolda 3-4 kişiyide başka ilçeden aldık neyse yolda bir yerde mola verdik lavaboya girdik 3-4 kişi ihtiyacımızı giderdik musluğun başına geldik 4 kişiden sadece 1 i elini yıkıyodu o yolda aldığımızlardan biri meraba benim adım ... dedi elini uzattı bana ben 3 saniye afalladım bizle tuvalette tanışıyo :D

0|0
    0|0
  • Bir gün yurda biri gelmişti. Arkadaş da tanıştırıyor, muhabbet şöyle :

Abi:Hoşgeldin

Ben:Hoşbulduk

Abi:Merhaba ben Burak.

Ben:Merhaba ben de.

Ve kahkahalar :-D

Adaş çıktı iyi mi :-)

3|1
    0|0
  • Üniversite yıllarımda kampüste yürürken arkamdan gelen bir kız afedersiniz saçlarımı düzelticem de defterlerimi tutabilirmisiniz dedi,saçlarını düzeltir gibi yapıp muhabbeti koyulaştırdı :)

1|1
    0|0
  • İlk cinsel ilişkimde kızla 1 saat yüz yüze yatmıştık

0|0
    1|0
  • Seninki güzelmiş. Hatırlayamadım şu an olursa yazarım.

0|0
    0|0
  • ne yaptın hacııı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...