Çevremdeki evli kadınların çoğu aldatılıyor :(

Çevremdeki evli kadınların çoğu aldatılıyor ve bu konuda aşırı derece de tiksinmiş durumdayım.

Bir çoğu aldatılıyor arkadaşım, komşum ve uzak tanıdıklarım.

O kadar çok duydum ki bu hikayeleri ezberledim artık.

Aldatan bütün erkekler hepsinin davranış süreci aynı.

Bu kadınlardan hadi biri bakımsız çirkin, diğeri ilgisiz diyelim ama, kaç tanesi böyle.

Hepsi mi suçlu :(

İnanın hepsi eşinden başka erkek bilmeyen kadınlar :(

Ben bekarım ama, düşününce gerçekten de çok korkuyorum.

Bir çok erkek aldatır diyorlar çevremdekiler ben bu gerçeği kabullenmek istemiyorum :(

Gerçekten erkeklerin aldatıyor olmasını kabullenmemiz mi lazım biz kadınların?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir kabullenişten hata olur. bunun nedenleri sebebleri cok sus kaldırır. bunları düşünüp kendini üzme. eşin seni sevdiği sürece sorun olmaz. ve aldatma mevzusu nerde durduğuna nerden baktığına nasıl anladığına nasıl gördüğüne göre değişen kısmen göreceli bir kavramdır diye düşünmekteyim. kimisi bakmaya bile aldatma olarak algılıyor.

0|0
    0|0
    • Hayır en yakın arkadaşımın kocası 2 yıldır aldatıyormuş, kadın arkadaşımı aradı :(

ev tutmuş ona :(

Komşumuzun ki senelerdir öyle sürekli.

Ben kabullenmek istemiyorum ama, insanlar çok doğal diyor artık :(

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu doğallaşmış bir durum ama yanlış olan bir şeydir. Yani aldatmayan erkek denizin dibinde mücevher aramaya benzer. Ancak yok değil. Bir de düşünmek lazım ki aldatan bir erkek %99 aldattığı eşini veya sevgilisini bir bayanla aldatıyor. Bu da demektir ki aldatan erkek ile kadın oranı neredeyse aynı seviyededir. Aldatan erkek duruma göre değişiyor. Bazen bir kaçamak bazen bir boşluğa düşer bazen de bir hastalık haline gelmiş olan huy edinmiştir. Aldatmayan erkek ve kadın çok az sayıda gözlemleniyor...

0|0
    0|0
    • ama, aldattığı kızlar geneli bekar :(

Bir de en yakın arkadaşımın ki kızı kandırmış bekarım diye :(

kız evli olduğunu öğrenince arkadaşımı aradı :(((

• Neden ayrılmıyorum, boşanmıyorum evliliğim bitmişse.

Ya da evliliğimi neden kurtarmak için çabalamıyorum?

• bekar olduğunuz için belki bazı durumları anlayamazsınız. genelde kadınlar boşanma taraftarı olamıyor. ya ailesinden ya çocuklarından dolayı ya da çok sevdiği için. erkek çok seviyor olsa da boşanmaya yanaşabiliyor. ama kadın için bu öyle değildir. aldatmak kötü ve yanlış bir şey ama maalesef bu dünya genelinde olan bir şeydir. zaten bekar bir bayanla aldatma seviyesi diğer ilişkilere nazaren en doğal olanı görünüyor :) oysa ki doğru olanı yapmayan çok kişi vardır.

• Erkeklerin hepsi aldatır sözü kadınların uydurması. Sen hiç karısının yanında bütün kadınlar aldatır demeye cesaret edebilen bir erkek gördün mü ? hemen karısı bunu aldatıyor diye aşağılanır adam. KAdınlarda öyle değildir ama, neden aldatıyorsun diye srulmaz kadına çünkü zemini hazırlamışlardır nasıl olsa kocasıda onu aldatmıştır şeklinde. Halbüki ben kadınların daha çok aldattığına inanıyorum. Bu yüzden evlenmiyorum.

0|0
    0|0
    • Ben hayatıma giren kimseyi aldatmadım.

Bu arkadaşlarım da eşlerinden başka erkeğe bakmadı mesela.

bende sizin tam tersinizi düşünüyorum.

• benim çevremdeki evli kadınların çoğu aldatıyor. iice bka sarmaya başladı bu durumlar

0|0
    0|0
    • :((( off yaaa bu evli insanlar neden böyle

• Konuştuğum kadınlara bu şekilde dolaylı yoldan iftira atmayınız.

En yakın arkadaşım haftanın 7 günü benimle hangi arada aldatacak?

evde neti yok, kendi gayet edepli aklı başında.

Gerçekten erkeklerin bazen rezilliklerini bize nasıl yıktıklarına şaşırıyorum.

Bu memlekette namussuzsan, arsızsan herkes senle empati yapıyor, mağdur kimsenin umurunda değil.

• söylediğim egeleceksin başkad abişey demem hemcinslerine bu kadar güvenme yarı yolda kalırsın ;) haydi selametle...

• Bu olay bende tam tersi nasıl yapıcaz şimdi en güzeli bekarlık yalnız falan ama her dk aklını kurcalayan bir şeytan yok hiç yoktan...

0|0
    0|0
  • aldatmak erkeğin değil karaktersizlerin doğasında var benim çevremdede evli kadınların aldattığına hep şahit oluyorum o yüzden evlenmekten çok korkuyorum ya :S

1|0
    0|0
  • burada arada evli bir erkekten hoslandım ya da patronumdan hoslandım asık oldum gıbı soru yazan kızlar var onlara sor bence

1|0
    0|0
    • ortaya sordum onlarda gelsin cevap versin.

Erkeklerin bu sorulardaki tavırlarına gerçekten sinir oluyorum.

Biz görmedik, biz yapmadık kafasındasınız.

Kim bunu yapanlar o zaman;?

• bende daha yapmadım bekarım ama karsıma cıkıp aklımı celen olmazsa aldatmam

• Kadınlarda anlam veremediğim bir konuda sürekli erkekleri suçlamaları sanki aldatan adam gidip başka bir erkekle yatıyo :D

0|1
    0|0
    • aldatan kadınlar bekar geneli evli değil!

Ayrıca biz kadın bir çok erkek ile parası için takılabiliyor.

Ayrıyeten de bu kadınlar gayet namuslu kadınlar, ev hanımı çoğu bu kadınlar onu hakediyor mu?

Erkekler suçlu tabi bende erkeklerin bu biz görmedik bilmiyoruz o ne kafasını anlamıyorum.

Yapıyorlar işte ötesi mi var!

• hııı aferm aferim.

• Şaka tabi bu duruma maruz kalan arkadaşlara Allah sabır versin gerçekten çirkin şeyler ama kadınlar eski kadınlar değil aslında kadın, erkek meselesi değil insanlar eski insanlar değil namus kavramı yok iffet Müjde AR'ın canlandırdığı bir karakter olarak anılarımızda kaldı. yani ben okeye dönerken insanlık bitti

• bencede kabullenini erkek aldatır

0|0
    1|0
  • Her gece en az gün aşırı nefes aldırmazsan aldatmaz demiycem aldatamaz

0|0
    1|0
  • Adamsa aldatmaz ..

0|0
    0|0
    • adam değil kavun değil ki anlayaşın evlenince görüyorsun işte.

Ondan sonra da hayatın mahvoluyor.

hem evlilik bu kadar kutsal deyip, hem de bu kadar yıpratmak nasıl bir mantık :S

• Peki gözleri aç olmasın aldatan insanların, bu ihtimal daha güçlü sanki.

Çünkü o kadınların hepsini yakinen tanıyorum hadi biri eksik hepsimi eksik :(

erkekler aldatmayı marifet sanıyor bence.

en ufak sorunda dışarı göz dikmek daha kolay geliyor.

• Aldatmanin neyini marifet sanicaklar ya..en tipsiz tinerci bile aldatabilir :-) Sen aldatan kadinlari mevzularini duymadin galiba :-) gazeteye sigmiyolarr ..on yargili olma lutfenn kadinlarda cok masum degil :)ben hersekilde aldatmanin karsisindayim ..

• Aldatılma mı oluyor aldatma mı oluyor bunu iyi hesaplamak lazım bir de sizin çevrenize denk geliyor sanırım bu tarz şeyler.

0|0
    0|0
    • Benim çevremde olmasının suçu bende yani :S

• Buradakiler uzaylı mı?

• Uzaylı dediğimi hatırlamıyorum:)

• Erkekte kadında namuslu olmak zorunda bence. Kendine saygısı olmayan şahsiyet yoksunu kişi gider eşini aldatır.

0|0
    0|0
    • ama, o kadar çok aldatan var ki :(

Namus kalmadı mı yani şimdi..

Biz bunu kabul etmek zorunda mıyız.

• kabul etmek zorunda değilsin tabiki.Erkek doğmuş ama adam olamamış o aldatanlar.fikrim almaz benimde aldatmayı.

Dua et öylesi denk gelmesin..selametle

• ha yav söylenti çok ama icraat yok arkadaş anlamadım gitti.. ya biz safız bilemedim gitti. vallahi

0|0
    0|0
  • çevremdeki kadınların hepsi aldatıyor :S

0|0
    0|0
  • sadece kadınlar değil erkeklerde ...

0|0
    0|0
    • erkeklerde mi kabullensin yani :S

• Ya tamam da erkek veya kadın neden yani :S

• nefislerin hep daha iyiyi daha fazlayı istemesi. kadının daha büyük erkeğin daha güzel istemesi gibi ...

• Erkek kendi kendine aldatmıyor heralde. Kadın kuyruk sallamasa erkek nasıl aldatsın ki.

0|0
    0|0
    • ama, aldattığı kızlar geneli bekar :(

Bir de en yakın arkadaşımın ki kızı kandırmış bekarım diye :(

kız evli olduğunu öğrenince arkadaşımı aradı :(((

ayrıca sizin şu kuyruğunuza başlıycam artık.

ne lakası var ya!

kansız erkek işte.

Hz yusuf da erkekti her kuyruk salayana gidecek misiniz!

• kızmana gerek yok erkeğin doğasında var bu senin içinde olmasa hiç bir erkek halt edemez.

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatan erkeklerin ç*kü kopar inşallah amin +

1|0
    0|0
  • emin ol evli kadınlarda aldarıyo

0|0
    0|0
  • Benimde çevremde çok fazla var. Ablam 3yıllık evliliğini bitirdi aldatılmak sonucu. Çevremde tanıdığım çok fazlaa varr..

0|0
    0|0
Yükleniyor...