SPOR YAPAN ARKADASLARA BİR SORUM OLUCAK?

Diyette her şey tamam kilo vermek istiyorum ben sabahları 1. dilim ekmeğin üzerine 2 çay kaşığı fındık ezmesi sürüp yiyorum 2 saat sonrada spora gidiyorum. Sabah hariç gün içerisinde tatlı tuketmiycem doğru mu yapıyorum?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bı kere spora gıdıyorsan ve kahvaltı yapma ımkanın varsa bı kere bu yedıgın hem az hem saglıksız. az yıyorsun tamam ama fındık ezmesını enerjı versın dıye yıyorsan cok gereksız. ben spora gıderken ;

2 dılım lıght ekmek,
    30 gr peynır
    4-5 zeytın
    1 tk recel ve
    sınırsız salata ( domates salatalık ot vb )
    sekersız cay ıcer ve tum bunları yedıkten sonrada 1 saat sonra 20 dklık yuruyusle spor merkezıne gıderdım. yanı demem o kı ;
    kahvaltını normal yap,2 saat ıcınde zaten o kana karıstıgı ıcın yakmaya baslamıstır ve sen sporlada hepten yakmıs olursun...
    profesyonel sporcu degılım dıyetısyende degılım ama yaptıgının, yaptıklarım dahılınde yanlıs oldugunu dusunuyorum...

0|1
    0|0
    • Kığız 2 dilim ekmek yiyorum 1 dilimine fındık ezmesi sürüyorum peynir salatalık domates 2 yumurta yiyorum yanında yanlış anladınız beni :)

• Tamam Pardon abla kızma :)

• eig ıcın tesekkurler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah ekmegi bırak domates peynir cay portakal suyu felan takil kahvaltı önemli diger ogunlerdeaz ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabah kahvaltısı iyi olmalı çünkü vücut gece boyunca yaklaşık 10 saat aç kalıyo ve kan şekeri düşüyor bu yediğin çok az bence onun yerine 100-150 gram yulaf ezmesini 250 ml süte karıştırıp yiye bilirsin üstüne bir de spor yapıyorsan çok çok yanlış

0|0
    0|0
  • sagliksiz besleniyon ölürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...