Hangi spora gitmeli?

Merhaba arkadaşlar, spor hakkında bilgisi olan bir çok insan var... Kardeşim 17 yasında ve 17-18 yaşlarında ki kızların çoğu her spora gidiyor. İnsan ister istemez bir arayış içine giriyor birşeyler yapmak için. Kardeşim kalp hastası kalp kapakçığında sarkma ritim bozukluğu falan var. Hangi sporlara gidebilir? Bende araştırıyorum fakat kardeşim için daha birşey bulamadım. O istiyor ki MuayThai ama o da olur mu bilmiyorum.. Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. :)

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu iş burdan olmaz doktora danışın derim ve muay thai kalp hastası birine uygun değil bence kalbine yumruk tekme yiyebilir

1|0
    0|0
    • Kalp doktoruna diyoruz, bazıları şakaya vuruyor bazıları otur evde kitap oku spora ne gerek var diyor. İlaç dahi vermeyen doktorlar, boyle şeylere izin vermemesi saçma. Bugün bir spor salonuna görüşmeye gideceğiz bir bakalım oraya artik oda ayni şeyleri derse bencede otursun evde kitap okusun :)

• Doktoruyla konuştum fazla yormasin kendini dedi. Spor salonuna gittim hocalarlada konuştum. Kabul ettiler. Kurtuldum sonunda şu kızın çenesinden 😂😂😂

• İyi hayırlı olsun 😃

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana tavsiyem bunu burada ki insanlardan öğreneceğin spor dalına yollamak yerine kardeşini bir doktor kontrolü sonucunda ona önerebileceği spor dallarına gitmesini sağlayabilirsin yoksa sonuçları kötü olabilir ve gittiği spor dalındaki eğitmenine durumu hakkında bilgi vermelisiniz

1|0
    0|0
    • Bir çok kalp doktoruna goturduk, ve hic biri öneri yapmıyor fikir dahi vermiyorlar. Zaten sadece fikir amaçlı soruyorum. Direk aaa şu spor olur hemen kayıt yaptiralim demiyorum. Baya araştırma yapıyorum bir haftadır. Bir kaç tane aklıma yatan spor bulsam doktorunu arayıp soracagim. :)

• tesekkur ederim 👏👏😊😊😊

• Rica ederim yardımcı olabilecekse mutlu olurum :)

• Aşk yoktur izle gör

https://youtu.be/DOw1qDD1Ud4

0|0
    0|0
  • masa tenisi olabilir muay thai felan kalp krizi riski oluşturur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu fazla yoran spor yapmamalı ve dövüşlü spor da iyi değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...