Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kart için ne düşünüyorsunuz?

Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kart için ne düşünüyorsunuz?Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kart için ne düşünüyorsunuz ???

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Deniz Hoca maçı katletti ve oyuncular da ona ayak uydurdu... Hiç kimse çıkıp da haksız verilen bir penaltı sonrası hakeme bu şekilde saldıramaz, saldırırsa oyundan atılır... Ts nin kazandığı dandik penaltı da Gs li oyuncular niye aynısını yapmadı? Sabrinin Marini itmesi penaltıydı, Gs nin kazandığı penaltı emek hırsızlığıydı, Özer ve Aykut haksız yere atıldı, Hakan Baltanın eliyle kornere çıkardığı pozisyon penaltıydı... Ama kimse çıkıp da Cavanda ve Salih Dursunun gördüğü kırmızı kartlara laf söylemesin... Herkes sahada sinirlerine hakim olmalı... Galatasaray şampiyonluğa oynuyor olsaydı Salih o hareketi yapmazdı...

0|2
    0|0
  • Emek hırsızlığı yapıldı , hala bu hırsızlığı savunanlar var ne hale düşmüşler farkında değiller

0|1
    0|0
  • türk futbolunun dönüm noktalarından birisi. yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir kare

0|0
    0|0
  • Bakalım sımdı bu kırmızı kartlar sonrası verılecek 3-4 maclık cezalar bu erteleme macında uygulancak mı uygulanmayacak mı? bjk ye yapılmış bir ikram calısması olabilir

1|0
    0|0
    • bardağın boş tarafından değil de dolu tarafından bakmayı öğrenince bütün bu komple teorileri de bitecektir umarım...

• Beşiktaş'ın ikrama ihtiyacı yok, hiçbir zaman da olmadı. Kendiniz gibi sanmayın bizi :)

• @Wackers eyvallah aynen öyle
      1992-1993 son maç ankaragücü 0 gs 8 avreajla gs şampiyon
      ankagücünün kalecisi zalad :D şike yapan bu hale düşer ankaragücünün hali ortada :D

• Kural dışı bir hareket ve karşılığı kırmızı olması herhalde şaşırılıcak bir durum değil.
    Hakeme dirsek atmakta net kırmızı

1|0
    0|0
    • keşke biraz objektif olabilseydin, sabrinin adını unuttum ilk yarıda marini itmeside penaltı olmalıydı oo zaman

• ve şeşunun muhammete taç çizgisi yanında yaptığı haraktte faul ve sarı olmalıydı

• Hakemin hatalari olmuş olabilir ama futbolda ceza sahasında rakip oyuncuya saldırma, hakeme dirsek atma, hakemin elinden kartı almak gibi hareketler net kırmızıdır. Objektiflikten bahsederken objektifliğin "O"sunu sergiliyememekte son derecede trajikomik bir olay olmalı.

• helal olsun.. bir beşiktaşlı olarak tebrık edıyorum

0|0
    0|0
  • Kasindi diye dusunuyorum hurmci ve bu kart doru dgerleri ynlis penaltilar berbat zate

0|0
    0|0
  • 😃😃😃😃😃

0|0
    0|0
  • Marko Marinin düşürülmesi penaltı. Trabzona verilen birinci penaltıda oyuncu kendi etrafında dönerken düşüyo penaltı değil. Hakan baltanın kayarak topa o şekilde girdikten sonra kalçasına çarptıktan sonra bile top eline değse önce ya da sonra gözetmeden topa öyle girmek oyun kurallarında olmadığı için oda penaltı. Özerin pozisyonda kontrolsüz giriş var ama önce topa dokunduğu için sadece faul denip geçilmeliydi. Umutun ceza alanında düşürülmesinde bence topla birlikte aynı anda umutun ayağına vurduğu için penaltı. Oradaki kart ama sarı olmalıydı çünkü topa vurmak isterken umuta da vurdu. Salihin hareketi ise hepsine tepki olarak gelişti. Oyun kurallarına göre hakem üstüne yürümek itip kakmak net kırmızı o karar doğru. Ama önceki bahsettiğim esas kavgayı karıştıran olaylar olmasaydı salihde bu kadar kızıp hırsıyla hareket etmeyecekdi belkide. Sonuç olarak hakem yetersizdi. Ben bir Galatasaraylı olarak bu maça bakarak takımın hala berbat olduğunu düşünüyorum takımım hakkındaki görüşüm hiç değişmedi. Bizim yönetim ve hoca sorunu oldukça daha çok puanlar kaybedecez.

0|1
    0|0
    • yüreğine sağlık kardeşim

• Önemli değil. Ben sezon başından beri Trabzona yapılan haksızlıkları takip ediyom zaten. Bu maç aslında bir patlama noktası oldu. İnsanların gırtlağına kadar getiriyolar bazı şeyleri ve böyle devam ederse bu federasyon inmezse korkarım çok kötü şeylerde olabilir. Umarım mesajı doğru almışlardır yoksa sorumlularıda kendileri olacak.

• haklısın, umarım değişir bir şeyler iyi adına

• Türk hakemlerine güzel bir ders oldu. Tabi anladılarsa ya da anlamak isterlerse

0|0
    0|0
Yükleniyor...