Mario Gomezin Şenol Yaptığı Hareket Neden Konuşulmaz?

Van persie ve Peirera olayını ısıtıp ısıtıp koyan medya neden Gomezin Şenol Güneşe Yaptığı hareketi yeterince konuşmaz? Ya da üstünü kapatır?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü öyle bir hareket yok ne zaman anlayacaksınız adam diyo ben kendime sinirlendim kötü oynadm diye siz hemen hocaya hareket yaptı dediniz

0|1
    0|0
    • Yok ya Şenol Güneş israrla elini uzatiyor Gomez israrla elini çekiyor hemen ardindan diğer antrenörlerin elini sıkıyor madem kendisine sinirli neden diger adamin elini sikiyorda Gunesin elini sıkmıyor?

• Yoo sana öyle gelmiş aralarında sorun yok olamaz da

En İyi Erkek Görüşü

• Evet elini çekmiş. Kızmış olabilir. Amacı Fransa 2016'ta orada olmak ve her maç gol ve goller atmak istiyor. Bu tip hırslı maçlarda ve gergin maçlarda bu tip durumlar olabilir doğaldır. Ancak olayı kişiselleştirmemek gerek. Rvp ile aradaki fark Gomez gole sevinirken Rvp'nin gole sevinmemesi. Şenol hoca tepkisini koyar Peirera koyamaz. Şenol Gomez'i keser taraftar arkasında durur. Peirera keser taraftar karşısında durur.
    Gomez ilk defa çkmıyor ya da banko 11'de oynamadığı zaman oldu ama asla rvp'nin yaptıklarını yapmadı. Elini çekmek mi sorun yoksa taktik verirken yerine otur demek mi? Boş verin herkes kendi önünden yemeli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bu çok saçma bir olay bize ne Niye konuşmuyorsun

0|0
    0|0
  • Rvp olayinin buyumesinin tek suclusu vitor kazmasidir. Semihten devralmis gibi yedekte tutuluyor. Şampiyonluk gider ise vitor ve fernandao yuzunden gider. Ve nani oynayamiyor. bir calim attin tamam ama ayaginda tutma daha fazla o topu. pozisyonlari öldürüyor teknik direktorun bunu soylemesi lazim. Ama bizde teknik direktör yok. Antu dan birini koysak vitordan daha fazla puan toplar. Olan taraftarin emegine oluyor. Yazik.

0|0
    0|0
  • Ne yapmışki uyduruyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Oguzhan gizlenip sorulara başladın yine , rvp takim içinde egosuyla uyum bozar
    Gündem ts ye verilen kartlar ama Beşiktaş korkusu sizi gs dusmanligindan uzaklaştırdı uğraştığın şeylere bak :)
    Gomez sıkıntı yaratan topcu değil herkesi kendi gibi bilir insan

0|1
    0|0
  • + Şenol Güneş ben görmedim diyerek olayı dışa kapattı. Kendi aralarında hallederler. Ama Peirera her maç sonunda RVP yetersiz diyerek olayları tırmandırıyor.
    + Şenol Güneş top oynatıyor. Yarın bir gün Marioyu kesse kimse bir şey demez. Yine topunu en iyi şekil de oynatır. Ama Peirera öyle değil.

1|1
    0|0
  • Boşver dostum futbol neresinden tutsan elinde kalıyor, çorap söküğü gibi ülkemizde ki futbol anlayışı. Ne kalite var ne seyir zevki, ne de mücadele. Siyasetimiz gibi o da sadece polemik ve sataşmalardan ibaret.

0|0
    0|0
  • Evet Mario Gomez ligde ki en başarılı kariyere sahip en iyi forvet oyuncusudur.

1|1
    0|0
    • Yav he he

• Premier Ligde 2 kez gol krali olmak mı daha zor yoksa Bundelisgadami? Bayernin forvetine kalas koysan okadar gol atiyo zaten Gomez Bayernde o kadar beğenilen bir oyuncu degildi. Van Persi ise Premier Ligi alt üst etmiş bir adam.
      Ligin en iyi oyuncusu Sneijder ondan sonrada Van Persiedir ne kadar gsyi sevmesemde

• Gol kralı olmak için ligin hiçbir önemi yok. Mario Gomez Fiorentina'da gol kralı oldu. Almanya liginde gol krallığında daha çok gol atmalısın. Birde İngiltere liginde Jamie Vardy denilen kariyeri olmayan biri gol yarışında zirvede.. sen düşün gerisini? Birde guiza'nın ispanya'da gol kralı olduğunu da düşün :) Liglerin önemsiz olduğunu gösterir bunlar.

• Salla usta ya herkes rengini belli ediyor işte bu ülkede ya Fenerbahçelisin ya da Fenerbahçe düşmanı okadar.

0|0
    0|0
  • Gomezin Şenol Güneşi takmamasına bahane bulmuş herkes... Gerçekten çok komikler...

0|0
    0|0
  • Ayıp etti aslında. Kendini hocadan büyük görüyor.

0|0
    0|0
  • Van persienin hareketleri ve gomezin hareketleri farklı

0|1
    0|0
    • Nesi farklı? Aaa pardon tabi neticede Fenerbahçe olunca farklı oluyor

• @mtn10 kesinlikle sadece para değil iş mutlu olmak istiyor ama bakıldığında rvpnin yüzünde pek mutluluk yok

• Ancak parayı tercih etti en başında. Gerçi nasıl karşılandı neler vaad edildi de bu hale geldi mesela onu bilmek lazım. Bunu maddiyat olarak söylemiyorum. Antrenman verileri ve bilgileri önceden verilir ki bu düzey topçular için bunlarda çok önemli. onlar bile tutmuyor olabilir.

• Persienin terbiysizlikleri saymakla bitmez penaltılar olmasa gol atamıyor çuvalla para alıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...