Yumruk nasil atilir lutfen soru detaylarinida okuyun

simdi bizim sinifta bir cocuk var surekli dalasip duruyo laftan anlamiyo nedenini bilmiyorum ama bana gicik oluyo surekli kavga cikarmak icin bahane ariyo alttan almaktan biktim eger bir daha dalasirsa geri cekilmicem yani kavga cikcam ama ben yumruk nasil atilir tekme nasil atilir falan hicbirini bilmiyorum kavga etcegim cocuk kilolu bir hassas noktasini nasil bulcam evet yami kisacasi sorum nasil onu etkisiz hale getirebilirim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• onun boyu kaç senin boyun kaç? bilmiyosanda senden uzun mu kısa mı?

0|0
    0|0
    • ben1.75 o 180 falan

• 18

• link link bunlara bak her dumbel çalıştığında çalışma sonrası protein içerikli besin tüket ve dinlen haftada en fazla 6 gün çalış

Kızlar Ne Diyor 3

• Yumruk tekme atmakla bitmez bu iş , sen efendi ol , git şikayet et , derdin ne diye sor .İlkel insanlar gibi dövüşmenin bir faydası yok ...

1|2
    0|1
    • Efendi olmakla düzelecek bir durum değil. Normalde durup dururken bizde kavga etmekten hoşlanmıyoruz ama aynı ortamdaki bu tür karakterdeki birisine alttan aldıkça ezme girişimlerine devam ediyor. Ama olurda dışarda bir yerde bir daha görmeyeceği birisi laf atar sataşır onda alttan alırsın. Ama bu durumda gereksiz.

• sen sadece altta kalma lafını ver ona sonra o zaten üstüne gelmeye başlar o adrenalinle yaparsın bir şeyler m.etme

0|0
    0|0
  • saçmalık,iç güdüsel olarak ta mı kavga edemiyorsun?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En önemlisi tek yumrukla yıkman buda çeneyle mümkündür. Boşluğunu bulduğunda bir ayağın arkada olcak şekilde kolunu omzundan düz çıkarıp çeneye alttan vurmalısın. Şiddete göre bayılır ya da sersemleyerek kaçmaya çalışır. Ama önemli nokta bileğin düz olmalıdır aman ha bir an eğersen burkulabilir o hızla.

0|1
    0|0
  • şöyleki..önce sokağa çık..herhangi birine ne bakıyon lan diye dal..dayak yerken bu arada 1-2 tane salla zaten dayak yiyosun serbest alan sende salla..açılırsın..sorasında okula git bebeye giriş..ben öyle açıldım..

0|0
    0|0
  • Aynı duruma bir kaç kez şahit oldum. Efendi olmakla alttan almakla düzelebilecek bir durum değil. Senin ona hafife alınmayacak birisi olduğunu göstermen lazım diye düşünüyorum. Ya sert çık kavga durumuna getiriyormuş gibi yap geri adım atabilir. Atmazsa kavga edersin bileğini bükmeden vur bir tane burnuna zaten gözü kararır sonrası sana kalmış.

0|0
    0|0
    • Güzel öğüt verdin , gitsin kafa atsın madem laf söylediğinde kıçının üstüne oturtsun , oğlun olduğunda da ona da aynı şeyi söylersin .Beyin gücü yetersiz olanlar bilek gücüne başvurur ...

• Beyin gücüyle falan alakası yok. İnsanları tanımadan yorum yapmak yanlış olur. Biz burada güçsüz birisini dövmekten ezmekten bahsetmiyoruz. Kimsenin kimseyi ezmeye hakkı yok. Ben sporcuyum diye gidip rastgele milleti dövmüyorsam iri olanlarında diğerlerini ezmeye hakkı yok. Oğlumu böyle ezmeye çalışan birisi olursa onuda gider bizzat kendi döverim.

• sen bilmiyosun gidip şikayet etse dalga geçerler korktu derler atıyom müdüre şikayet etti süt çocuğu muhallebi çocuğu, anca git müdüre şikayet et

• Vallah ilk yumrukta yanlış atarsan parmağın kırılabiliyor, çıkabiliyor veya çatlaya biliyor benim 2 parmağım çıkmıştı o an az bir acı duyuluyo sonradan insanın anasıağlıyor. Youtube da menshealth in videolarına bak orda nasıl atıyor görürsün ama kavgalar genelde boğuşmalı oluyo:DDD

0|0
    0|0
  • Kavga kötü birşey ama ben genelde yumruk atıcak gibi yapıp ters kolla dirsek darbesi indiriyorum böyle süprizleri seviyorlar ama kavgaya karşıyım bu arada git dövüş sporlarına ya da vücut geliştirmeye falan yönel enerjini başka yerlere harca...

0|0
    0|0
  • bileğini bükmeden düz bir şekilde burnuna ya da elmacığa çalış baktın başa çıkamadın testislere çalış tekmele tekmelediğin kadar dizinle yere düşerse vur Allah vur :)

0|0
    0|0
  • Kavga etme, bu şartlarda dayak yersin.

0|0
    0|0
  • Genç kavga etme konuşarak hallet bu tarz şeyleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...