Hangi takım tutuyorsunuz ve neden?

Nedeninide yazarmsnız :))

.

0|0
62|112

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray... niye mi, şu dörtlük açıkılıyor herşeyi

Zaten aşklar hep yalan dolan

sonu hep acı hüsran

bize her sevdadan geriye kalan

sadece Galatasaray

5|1
    2|4

Erkekler Ne Diyor 111

• önceşıklarda 5.secenek olarak dıger takımlar secenegı olmalıydı.Bu yuzden senı kınıyorum ve soruna 1 yıldız verıyorum.Türkiye'de ınsanlar sankı bu 4 takımı tutuyor(bunlar dısında baska takım yokmus gıbı) ızlenımı verılıyor.Medyanın eserı bunlar cogu arkadas sehrının takımını tutmuyor.Canlı canlı mac ızleyebılecegı bır takımı degılde ıstanbulun bır takımını desteklıyor.Sadece acıyorum boylelerıne takımının macını trıbunde ızlemeyen bır ınsan toplulugu bunlar..Ben Eskişehirsporluyum.Belkı hıc sampıyon olamayacagız belkı dunya yıldızı alamayacagız belkı kume dusecegız belkı hakemler ıstanbul yalakalıgı yapıp anadolunun hakkını yıyecek ve saclar yoldurmaya devam edecek ama hıcbır zaman sehrımızı desteklemekten bıkmayacagız hemde oyle televızyondan veya ınternetten klavyenın karsısında degıl bızzat trıbunden nefesımız tukenesıye kadar.Anadolu takımı tutan kardeslerıme ve arkadaslarıma selamlar olsun

1|1
    0|1
  • Beşiktaş

1|1
    0|1
  • Beşiktaş .

0|3
    0|0
  • BeşiktAŞK.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş link

1|0
    1|5
  • şıklarda 5.secenek olarak dıger takımlar secenegı olmalıydı.Bu yuzden senı kınıyorum ve soruna 1 yıldız verıyorum.Türkiye'de ınsanlar sankı bu 4 takımı tutuyor(bunlar dısında baska takım yokmus gıbı) ızlenımı verılıyor.Medyanın eserı bunlar cogu arkadas sehrının takımını tutmuyor.Canlı canlı mac ızleyebılecegı bır takımı degılde ıstanbulun bır takımını desteklıyor.Sadece acıyorum boylelerıne takımının macını trıbunde ızlemeyen bır ınsan toplulugu bunlar..Ben Eskişehirsporluyum.Belkı hıc sampıyon olamayacagız belkı dunya yıldızı alamayacagız belkı kume dusecegız belkı hakemler ıstanbul yalakalıgı yapıp anadolunun hakkını yıyecek ve saclar yoldurmaya devam edecek ama hıcbır zaman sehrımızı desteklemekten bıkmayacagız hemde oyle televızyondan veya ınternetten klavyenın karsısında degıl bızzat trıbunden nefesımız tukenesıye kadar.Anadolu takımı tutan kardeslerıme ve arkadaslarıma selamlar olsun

0|1
    0|0
    • annen baban sana bir bayana saygılı olman gerektiğini öğretmediler galiba

• buse guzel kardesım ne yazık kı arkadaslık ıstegını red edecegımm bunun senınle bır alakası yok umarım ustune alınmassın.ben bu sıtede sadece eglence ve bılgı paylasımı ıcın bulunmaktayım.daha once de gelen arkadaslık teklıflerı oldu ama red ettım yanı senınle alakası yok.bunu buraya yazmak ıstemezdım ama red edınce kırılmayasın dıye yazdım.neyse sana ıyı geceler

• Adamın söylediği doğru, ben de koyu İnegölsporluyum ve İstanbul takımı tutmuyorum. Anadolu takımı tutmak memleketin ve armanın peşinde koşmak, takımın için meşale yakmak kolay iş değildir. Her ne kadar aramız sizinle iyi olmasa da Es-Es taraftarının centilmenliğini ve tribündeki görsel şovlarını severim. Ezeli rakip olabiliriz ama ebedi dostuz, umarım şampiyon olursunuz ve Anadoluya ikinci kupayı taşırsınız bizde süper lige çıkarız :)

• Elhamdülilleh Beşiktaş

0|3
    0|0
  • Doktora gittim kan aldı sende bir sorun var hayırdır dedim senin kanın sarı kırmızı dedi : / üzüldüm sonra dedim ki neden üzülüyosun baksana bu kadar önemli bir takımın renklerini kanında taşıyosun. GALATASARAY (:

0|1
    0|0
  • Ben fanatik İNEGÖLSPOR'luyum, tek aşk ve tek sevda İNEGÖLSPOR derimm <3
    Ancak sonuçları görebilmek için kardeş takımımız BEŞİKTAŞ'a oy verdim :)))

Beşiktaşİnegölspor <3

0|0
    0|0
  • Galatasaray.

2|2
    0|1
  • şu an hangi takımlı olmamızın ne önemi var? nasılsa birgün herkes fenerli olacak ama ben şimdiden fb :))

1|1
    0|1
  • BeşiktaşBeşiktaş

0|1
    1|2
  • Hayır şıklarda Antalya Spor neden yok ?

Gerçi fark etmez ben Beşiktaşlıyım zaten, bana ne ki bundan niye atar yaptıysam kjdsfhsdj

0|0
    0|1
  • galatasaraydan başka takım yokki:))))))))))))

2|3
    0|1
  • <3 GALATASARAY <3

2|2
    2|5
  • Aslanlar:-)

2|1
    1|4
  • dişi kartala selam delikanlı adam renklı takım tutarmı ?

0|2
    0|0
  • Tabi ki KARTAL başka takım mı var KARTALİÇE ;)

0|1
    0|0
  • biz ve diğerleri fb:))

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe, nedenine gelince

Rahmetli İslam Çupi'den alıntı yapalım

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

1|3
    2|2
  • Fenerbahçeliyim.Sebebi yok.Doğuştan..

1|2
    1|1
  • fenerliyiz abi

2|4
    3|3
  • ... 19BJK03 ...

0|3
    0|0
  • Gs sebepsiz sevdim :)

2|0
    2|4
  • Sitede hangi takımın hakim olması önemli değil, önemli olan asil renklerin takımı olan BeŞiKtAş...

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlıyım...

2|3
    0|4
  • beşiktaşı tutuyorum tabiki türkiyede şerefli ikincikleri olan sürekli şampiyonlukları çalınan sürekli hakem yüzünden yenilen türkiyede başka takım kalmadı bende şerefli beşiktaşı seçtim en büyük beşiktaş

1|1
    0|0
  • helal kız sana dişi kartal :)))

0|2
    0|0
  • link
    şu linki izlersen helal :D kesinlikle herhangi bir sempatizanlık yok çok komik :D

0|2
    0|1
    • süpermiş :D

• melıh kardesım guzel temennılerın ıcın ayrıca tesekkur ederım.bende galatasaray ve fenerbahcenın avrupada basarılı olmasını canı gonulden ıstıyorum.umarım ıkı takımımızda kupayı ulkemızı getırır ve gogsumuzu kabartır.eger bu basarı gelırse bu ulkenın bır vatandası olarak bır gs ve fb taraftarlar kadar sevınırım ve onur duyarım...guzel kardesım bu arada +1 benden

• eyvallah hocam.bana sorsalar gs mı şampiyon olsun eskişehir veya kaşımpaşa mı ?gs ın olmasını istemem.yurt dışında başarılı olalımki ligimizdeki kalite artsın futbolcular hırslansın.anadolu başkanlarının vizyonları çok dar .ama ileride anadolu takımlarından şampiyon en azından ilk 3 de gs-eskişehir-karabükspor bunlar güzel olur :)

• Galatasaray

0|2
    1|1
  • Erkekler Devam
    81

Kızlar Ne Diyor 62

• Fenerbahçe

2|4
    2|3
  • galatasaraylıyım :)) neden demişsin sevginin nedeni olmaz :)

1|1
    1|4
  • Galatasaray.

2|2
    0|0
  • ''G''erçek ''S''evda...Babadan gelen bir aşk :)

3|2
    2|4

• cimbommm

2|2
    0|0
  • Sitede en çok Galatasaray taraftarı olduğunu herkes biliyor. Aynı sorulardan bıktık artık, yönetim bizim soruları çatır çatır kaldırmayı biliyor. Buna da bir el atsın artık

1|2
    0|2
  • cimbom tabiki sebebe gerek mi var :)

2|2
    1|5
  • A dedim ben =)

1|4
    1|3
  • Beşiktaşlıyız Beşiktaşlı anlayamaz kimse bu aşkı
    Bekçisiyiz kopsa kıyamet
    Siyah beyaz bize emanet...

0|0
    0|0
  • A

1|2
    0|0
  • Galatasaray'ı tutuyorum, çünkü.

1|1
    2|5
  • Tabi ki de sarı kanaryam fenerrrrr!

1|2
    0|2
  • bu sitede en çok galatasaraylı var .

1|1
    0|0
  • Cimbombom <3

1|1
    0|0
  • fottbolla ilgilenmem ama galatasaraylıyım :/

0|1
    0|1
  • sarııııııııı kırmızııııııııııııı

bizde genetik canım =D

1|3
    1|4
  • FENER FENER FENER FENER FENER FENER FENER FENER FENER

1|1
    2|1
  • ¦fenerbahçe¦

1|1
    0|0
  • Beşiktaş ı tutuyorum,ona neden aşıksın diye bir soru sorulmaz..aşkın sebebi yoktur da ondan:))

0|1
    1|1
  • Fenerbahceliyim . Sebep ise ilk goruste ask.

1|2
    1|2
  • Galatasaray

1|2
    0|2
  • Beşiktaşlıyız beşiktaşlı anlayamaz kimse bu aşkı...

0|1
    0|0
  • Galatasaray..

2|1
    0|0
  • Galatasaray tabi

1|3
    0|3
  • Fenerbahçe.

1|1
    0|1
  • Sari kanarya!

1|1
    0|0
  • takim tutmuyorum

herzamanki gibi herkez eskileyecek.
    allah rizasi icin bir günde eksilemeyin yaa

0|1
    0|0
  • Bu sefer fener dedim bakalım +,- gelecek

2|2
    1|3
  • 0|1
    0|0
  • Bu sitede en çok Galatasaraylı var. Bu soru ne zaman bitecek merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    32
Yükleniyor...