Spor yaptiktan sonra bir zaman titreme oluyor neden olabilir?

Cok agir birseyde yapmiyorum plates yani bir kac hareket bir saat surmuyor neden oluyordur sizce? size sinirsel de olabilir mi ki? vucut mu gucsuz kaliyor anlamiyorum

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kas ağrısı normaldir ama titreme konusunda emin değilim.
    Spor yapıyorsun evet ama salt spor bir halta yaramaz, güzel ve proteinli beslenmelisin. Spordan sonra yırtılan (genişleyen) lifleri protein alarak onarmalı ve kas olmasına izin vermelisin.

Yani güzel beslen. Güçlü tut bedenini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yorucu bir antrenman ve yetersiz besin alımı ( enerji ) ondan titreme oluyor.
    Düzenli bir program ve güzel bir beslenmeyle bu sorun düzelecektir.
    Spora yeni başlamışsanız ya da yeni hareketler deniyorsanız bununda etkisi olmuştur

1|0
    0|0
  • Vücut güçsüz kaliyor ve yoruluyordur kaslarinda kasilmalar oluyordur biraz sonra alismaya baslar yeni basladiysan eger

1|0
    0|0
    • Insallah evet yeni basladim

• Cok tesekkur ederim icimi rahatlattin mantikli yani verdigin cevap

• Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

• Yeterli karbonhidrat aldığına eminmisin?
    Bendede bazen titrer ama çok yoğun çalışmaktan kaynaklı; aslında titremede değil öyle hissederim sadece.
    Ama yeterli beslenmediysen sonrasında o titremeyi yoğun hissedersin hatta midende bulanır

1|0
    0|0
  • Bir ara koşuya çık, koşudan sonrada aynı titreme olmucak mı ona bak. Veya merdiven çık in felan yani farklı bir antrenman yap plates harici.

1|0
    0|0
  • Yüksek ihtimalle kan şekerin düşüyo ve sen hareket ettikçe enerjin artık yetmiyo titreme oluyo

1|0
    0|0
  • Vücut güçsüz kaldığı için. Normal bişey

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimal kondisyondan kaynaklı problem fakat titremeden kastın ne tam olarak. Tehlikeli bişey olabilir

0|0
    0|0
  • Çok yorulduğun için olabilir belkide diye düşünüyorum belki sinirsel de olabilir ilk defa mı oldu yoksa süreklilik oluyor

0|0
    0|0
  • kasların yorulmasından kaynaklanan bişey ama emin olamıyorsan bir doktora danış.

0|0
    0|0
  • zevke geliyosundur :)

0|0
    0|0
  • Sigara alkol kullanıyonmu reia

0|0
    0|0
  • salondaki hocaya sordun mu neden olduğunu elin titremesi normal değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• enerji verecek şeyler ye 1 saat öncesi falan bir de çalışma sırasında su iç acıkınca oluyor o hal. Vücut yakacak enerjiyi bulamıyor

1|0
    0|0
  • kaslar geriliyor heralde ondan

1|0
    0|0
  • Kendini zorluyorsun sanirim, yoruldugunu hissettigin an birak fazla yorma kendini.

1|0
    0|0
  • titreme derken durduk yere kolun bacagın mı sallanıyor yoksa damar atması gibi seyirme mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...