Fitness yapanlar baksın şu vücuda ne kadar sürede ulaşırım?

4 öğün tıka basa yiyorum ara öğünlerde meyve sebze ne tatlı ne bulursam atıyorum agzıma kola ve yaglı seylerden kacınıyorum beyler 180 boy 70 kg yım hedefım 90 kg olup bu sekil vücud yapmak baklava istemiyorum o yuzden mekik crunch falan yapmadim hiç sizce antrenman sonuna ekleyimmi ve gainer kullanıyorum Şu an 68 bucuk kilodan 70 e cıktım 2 haftada vucud sertlesti sadece o kadar bir şişme yok henuz tahmını ne kadar zamanımı alır bu sekilde devam edersem

dedigim gibi amacım şişmek ama cokta değil bu hayvan kadar olim yeterFitness yapanlar baksın şu vücuda  ne kadar sürede ulaşırım ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 70 kilodan 20 kiloya çıkmak çok zor yani ilk yıl 7-8 kilo kas yaparsın sonraki yıl 5e falan düşer ondan sonraki yıl 2-3 kilo inşa edersin yani giderek zorlaşır o. Tabi steroid kullanmadığını varsayıyoruz. Bu iş biraz genetik meselesi yani genetiğine göre değişir ama 20 kilo almak en az 3 yıl

0|1
    0|0
    • 3 yıl vaktim var bakalım sıkı çalışacagız eyvallah

• hadi bakalım çok zor engelli bir yol bu onu söyleyeyim. Sağlam disiplin ve birçok şeyden vazgeçip fedakarlık etme işi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• vücuduna göre değişir elbette ama 1-1.5 seneyi bulmaz

0|1
    0|0
  • bu iş genetikle alakalı sen büyük ihtimal ektomorfsun ama bu adam endomorf ve ektomorflar zor kilo alır vücut yaparken zorlanır 2 sene kadar çalışman gerekir

0|1
    0|0
  • 3-4 sene

0|1
    0|0
  • Böyle devam edersen 20kg alırsın ama bu adam gibi olamazsın sadece popon, göbeğin büyür o kadar.

0|1
    0|0
    • neden ektomorfum squadda basıyorum kilo almam zor du ama gainer ve yemeği düzene çekmemın yardımı oldu göğüsler şınavla bile çıkıyor omuz çalısmaya biceps kadar önemsiyorum

• Steroidle işin bayağı kolaylaşır ama bence böyle bir vücut için sağlığımızdan olmaya deymez. Tercih senin. Zaten steroid almassan 5-6 seneyi bulur bu vücudu elde etmen. Çünkü o adamın kas kütlesi epey fazla gördüğüm kadarıyla.

• adi nooby gains

• Kafaniz mi guzel olm

0|0
    0|0
  • 1 ay

0|0
    0|0
  • Benim boy 179 kilom 99
    130 kilodan diyet ile değil az az ama sık sık yiyerek düştüm antidepresan kilo aldırıyordu onu bıraktım ve yürüyüş yaptım sadece.
    İnsanlar 80-85 gibisin diyor benim vücut tipim hangisine uygun sence?

0|0
    0|0
    • buyuk ihtimal mesomorfsun dostum

• O ne demek kanka mesela bende göbek var da çıkıklık yok hafif gibi ve asla 99 gelemessin 85 en fazla derler

• tamam göstermiyorsun demekki mesomorfa daha yakınsın yani fitnessa baslasan benden daha kısa sürede daha sağlam şişersin

Yükleniyor...