Bugunki rezillik hakkinda konusmak isteyenler?

Gs trabzon macindaki hakem hatasi ya da trabzonun hakkini yeme olayi hakkinda neden ve ne yapilmaya cakisiyor fikri olan lar lutfen?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Maçı katlettiler zaten ben anlamıyorum bu Trabzon ne yaptı ülkeye sürekli hakkımız yeniyor baştan beri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu Türk Futbolunun Utanç Kaynağıdır. Türk Futbolunun Onurunu Nasıl tekrar duzeltecekler bilmiyorum.. Bu maçı yönetmek değil resmen Katletmektir.. Her iki tarafta öfkeli ama Trabzonspor Mağdur durumda. Penaltılar hataydı. Verilen kartlar ise tartışmaya açık. Ancak Salih Dursun'un gösterdiği Kart tartışmasız doğru bir karardı. Hakeme birinin o tepkiyi göstermesi lazımdı. O yürekli Kişi ise Salih oldu. TFF MHK işin işinden nasıl kurtulacak acaba. Bu hakem hataları nereye kadar sürecek. Bizim Ülkemizden nezaman bir Pierluigi Collina çıkacak?

0|0
    0|0
  • Cavanda orda hakeme tosladı diye kırmızı gördü rezillikti,
    Podolski ile itişti diye kırmızı kart yiyen oyuncu da saçma şekilde atıldı, Sabri'nin yaptığı bir verilmemiş penaltı var,
    Umut'un düştüğü pozisyon penaltı değildi.

Kısacası haram 3 puan

0|0
    0|0
  • Ceza sahasında rakip oyuncuya saldırma var, hakeme dirsek atmak var, hakemin elinden kartı almak var ondan sonra vay efendim hakem maçı katletti.
    Kusura bakmayın ama yemezler.

1|0
    0|0
    • sen her yere bir laf tutturdun gidiyorsun kopyala yapıştır

• @Zafser Haksız yereydi evet belki senin futbol kapasiten o maçı hatırlamayabilir.

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😁😁😁😁😅😅😅

• Erman Toroğluna baktınızmı avrupanın 100 de 70 i 2 kırmızı üzeri oynamış ben başka bişey demiyorum iddaa sanş işidir sanşın olur tamam ama boyle ucuz penaltılarla ve 100 de 70 le değil 😉

0|0
    0|0
  • Hakem hatası demek hafif kalır '' Hakem katliamı '' diyelim biz.

0|1
    0|0
  • Trabzon her zaman böyle haksızlıklara uğruyor. Özellikle bu yıl takımı bitirdi hakemler.

0|0
    0|0
  • Ne oluyo ne bitiyo bilmiyorumda 20 yildir trabzonsporun hakkini cok fena yiyolar

0|0
    0|0
  • Iki penalti da hataliydi. Son 2 kirmiziya laf yok oncekiler tartismaya acik. Maci uzatmama falan eklenirse oyunu katletti. Gs taraftarlari da kizgin bu boyle olmaz ithal hakem alinsin ulkeye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...