bugün trabzonsporu doğradılar taraflı tarafsız bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Istifalar gelmeye başladı ülke karışıyor futbol değil rezillik konuşuyoruz ayıptır ben büyük trabzonspor taraftarıyım ama bu sadece bize değil ülkeye yapılmıştır...

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hala galatasaray üstün oynadı diyenler var

Skor 1-0 iken hakem katliamları olmasa skor değişirmiydi?
    Mersin İdman yurduna yenilen takımsınız.
    Gol atmaktan acizsiniz.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Noldu ya 😳

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tamamiyle hakem beceriksizliği, bizim ligde hakemler bu maçları idare etmeyi beceremiyor. Maçı izlemedim, özetine baktım, Özer'in atıldığı pozisyon saçmalık, Trabzon'un verilmeyen penaltısı var, Umut'a yapılan hareket penaltı değil, kırmızı kartlar olağanüstü saçma.

Bizim hakemlerdeki bu kart sevdası, hele Anadolu takımı görünce elinde kartla ona buna artislik yapma huyu, orda maçı yönetmeye değil de şov yapmaya çıkmış gibi oyuncularla düzgün diyalog kurmadan, tutarlı olmak zorunda değilmiş gibi davranarak aptal saptal kararlar veren yapı ligin en büyük düşmanı.

Ciddi söylüyorum bak bu kalitesiz maç yönetimi ligdeyken bu lig nah gelişir.

Özer'in atılışı resmen fiyasko zaten ki günahım kadar sevmem o dallamayı, ilk pozisyonda el yok, ikinci pozisyonda da faul yok ama ikisine de sarı kart.

Cavanda hızını alamayıp tosladı diye kırmızı kart, bunu protesto eden oyuncuya utanmadan kırmızı kart.

0|1
    0|0
    • Son paragrafa kadar katiliyorum, sonuncuya katilmiyorum. Hizini alamama falan yok direk giristi, hakeme kart cikarip dalga gecmek de ihrac sebebidir. Ama ertelenir cezalari herhalde ya da mac tekrar eder bilmiyorum. Maci katletti

• Efsane Beşiktaş Samsunspor maçından sonra gördüğüm en rezil maçtı.

Hakemin 7 kişi kalmis takımı da mi yenemeyeceksiniz biri yere yaysın da penaltı vereyim feryadına Umut yetişti

0|0
    0|0
  • Bende Trabzonsporluyum. Bugüne kadar zaten fazlasıyla hakem hatası konuşuluyordu fakat bu maç bardağı taşıran son damla oldu. Futbolun katili Türk hakemleri!

0|1
    0|0
  • Zaten trabzonla besiktasi hep dogruyorlar Türk futbolu bundan ilerlemiyor zaten

0|1
    0|0
  • Bıraktı mi o güzel kardeşim hakem fenerliyim ama ts nin hakkı yeniyor sürekli bu kadar olmaz

0|0
    0|0
  • O Işıd militanı görünümlü Aykut ve beraberindeki diğer çirkeflerin yaptiklarida utanç vericiydi

0|0
    0|0
  • Maçı canlı izledim stadda. Kartlar doğru kartlar itirazdan yediler hep. Ama iki penaltıda uydurma. Galatasaray tek kale top oynadı.

0|0
    0|0
    • Sen izlemeye devam et yazık be ülkede herkes yanlış diyor sen doğru diyorsun ayıp ayıp biraz yürekli olun

• Carole Muhammet demire çizgide vurdu direk kırmızı onu ne yapacaksın boş konuşup insanın canını sıkma aç trt3 ü izle şimdi yine açççç

• Carole'un pozisyonunda faul yoktu, müdahale komple topaydı. Özer'in ilk sarı kartı itirazdandı ama onda da bayağı bildiğin göğse çarpıp seken topa el verdi diye itiraz ediyordu.

Cavanda orda hakeme tosladı diye kırmızı gördü rezillikti, Podolski ile itişti diye kırmızı kart yiyen oyuncu da saçma şekilde atıldı, Sabri'nin yaptığı bir verilmemiş penaltı var, Umut'un düştüğü pozisyon penaltı değildi.

Yani kısaca, Trabzon resmen katledildi maçta, şimdi sen galatasaraylı olduğun için şu maçta şu şekilde galip gelmekten rahatsız olmayabilirsin ama futbol adına utanç verici bir maçtı resmen.

• Maalesef Trabzon bu yıl çok zarar gördü.

0|0
    0|0
  • hakeme emir geldi oda ugguladı hakem beceriksizliği bahanelerini bırakın kasıltı olarak böyle yaptı resmen skandal ben ts başkanın yerinde olsam takımı ligden çekerdim

0|0
    0|0
  • Hir bjkli olarak
    Futbolun katili turk hakemleri

0|0
    0|0
  • Galatasaray mac basindan sonuna kadar ustun oynadi. Hakem maci katletti dogrudur da sonucu degistirecek bir durum yoktu. Zaten rabotnickiye elenip ulkesini rezil eden takimi kim ciddiye alir o da ayri mesele. Besiktasliyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...