Çocukluğunuzdan gülerek hatırladığınız olay? :)

çocukluğunuzda yaşadığınız komik şeyler olmuştur kesin annenizin sürekli anlattığı ..hala hatırladığınız ve hatırladıkça güldüğünüz.. bir anınızı anlatır mısınız ? mesala ben küçükken daha 5-6 yaşlarda annemin saçları biraz ağarmıştı.. sürekli boyatıyo bikere saçlarıyla oynuyordum ..ağarmış saçına üzüldüm annem nine oldu .. benim annem kim olcak diyip ağlıyormuşum :/ bide birini beklerken hep uyuyormuşum uyurken zaman çabuk geçiyor .diye düşünüyordum hep .. :) evet sizde paylaşırsanız sevinirim :)

0|0
16|16

En İyi Kız Görüşü

• küçükken arabada gezmey çok severmişim..:)babam teyzemin dogum gününe gidicekti bende gitmek istedim ama ennem olmaz sen evde ol dedi bende gider arabanın arkasına gizlenirim yolda bende sizinleyim der çıkarım ortaya dedim:D ama meger teyzemin dogum gününe dayımın arabasıyla gidecekmişler bende bizim arabayla sanmıştım:D arabada uykuya dalmışım annem gidicek şimdi beni ariyor bulamıyınca babamı aramış babam eve gelmiş birlikte aramaya başlamışlar:Dsaat gece 11 hala yokun:Darabada uyuyorum:D arabada evin tam önüde :D akrabalar..komşula hepsi bize gelmişler annemin gözünde yaş kalmamış:D babam nerdeyse meraktan gidicek:D okulu her tarafı aramışlar bende yokum:D sonram bir kadın bikere benim oglum arabaya saklanmıştı dedi bir arabaya bakın belki arabada olur demiş:Darabanın kapısını bir açıyorlarki içinde ben uyumuşum:Dgözümü açıyorumki annem aglıyor:Dbenim hatırladım ve her hatırladıgım da kahkahala gülüyorum:D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• daha yeni ayaklanmaya başladığım sıralar. Nasıl yapmışsam giysi dolabının üst rafına girip 16-17 saat orda uyumuşum beni aramadık yer bırakmamışlar. tüm akrabalar tüm mahale seferber olmuş. Hayal meyal hatırlıyorum uyandığımda yüz çift ayakkabı vardı evin önünde :))

2|0
    0|0
  • 2-3 yaşlarında evimizin balkonunda küçük kavun patates patlıcan falan varmış ben onları alıp alıp atarmışım balkondan aşşağıya sonra karşı komşu görürmüş beni hişş atma onlar yicek atma mama falan dermiş ben o kadını görünce atmayı bırakırmışım sonra kadın arkasını dönüp gidince tekrardan ağşşağıya atarmışım :D sonra gene o yaşlarda evimizin karşısında okul varmış ben gazeteyi kolumun altına alırmışım ben okula gidiyom anne baba dermişim :D bir de en komiği gene aynı yaşlardayken babam babam bir gün tuvalete götürmüş ben bacakalrımdan tutmuş altımdakini indirmiş hadi oğlum işe diyormuş ben işemiyormuşum en sonunda zorla işetmiş altımı çekeyim diye baktığında bir bakmış kilodum inik değil adam kilodumu indirmeyi unutmuş beni öyle işetmiş :D bir de şu var yaz gelmiş kısa kolluları giymeye bşlamışız ben kollarımı çekiyormuşum uzatmaya çalışıyormuşum anne bunun kollarını niye kestiniz diyormuşum daha 2-3 yaşlarındayım hatırlamıyorum tabi :D

2|0
    0|0
    • :D:D:D:D:D:DD:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D

• evet usluymuşum ben :) ama şöyle 5-6 yaşlarımdaykene biraz daha haylazmışım her çocukta olur tabi koltuktan koltuğa atlayıp ben süpermanim diyormuşum çarşafın iki ucunu birleştirip boynumdan aşşağıya sırtıma doğru sarkıtıp süpermanim diyip atlıormuşum koltuğun yayalar gidiyormuş tabi :D

• 5-6 yaşlarındayken, bir bayram sabahı sokaga attım kendimi.. yerde bir kız kaçıran gördüm.. :)) fitili yok diye atmişlar.. hemen eve koşup kibriti kaptım, sokakta bir teneke parçası bulup, kızkaçıranın içindeki beyaz tozu tenekenin üzerine boşalttım.. niyetim o tozu ateşlemek :)

hava da biraz rüzgarlıydı tabi. bir türlü o kibrit yanmadi.. ellerim de ufacık, siper yapamıyorum rüzgara karşı..

neyse, tozun üzerine egildim kuytu olsun diye.. 2 elimle çevreledim etrafını.. kibriti çaktimmm..

ve Pooffff diye bir ışık yumağı gördüm bir ara. :DD toz yanarak yüzüme parladı..

kaşlar kirpikler yandı, bembeyaz oldu yüzümün derisi.. papatya gibi suratla tam bayramlık oldum.. ne maceraydı ama :DD

1|0
    0|0
  • Keçeli kalem kapakları tüf tüf ile süper gidiyordu.Balkondan gelene geçene sallıyordum :D (10-12yaş)

çukur açıp üstünü ince tahta ve gazete kağıdıyla ve tekrar kumla kapatırdık.Ondan sonra bir kurban arkadaş seçer bişey anlatarak koluna girip yürütürdük.Çukura basınca da gülmekten delirirdik.Tabi içine de bir kap koymuşuz işemişiz diğer kankayla :D (7-8 yaş)

Arabaların üstüne kolonya döker diğer arabaya da kibrit bağlayıp yakar çarpıştırırdım balkonda (aksiyon) (10-12 yaş)

Kinder süpriz yumurtanın içine su doldurup balkondan aşağı atma!

Kayak yapıcam ne olacakki diye tutturmam sopaları ile ittiriyon gidiyo öne koyarım durur mantığıyla kayıp kıç üstü düşmem :D (7-8)

Uludağ dönüşü sarkıtı istanbula götürecem diye tutturmam! 6-7 yaş (bilim ile tanışma :D)

Evde kimse yokken arkadaşlarla sigara içmemiz ve masa örtüsünü yakmamız sonucu bütün örtüyü parçalamamız suçu köpeğe atmamız :D (15-16)

baharları rutin ağaçlara dalma!

Geceleri araba kaçırma!

gider bu...

1|0
    0|0
  • yaz akşamları çete halinde şekerpare araklardık bahçelerden .. oysa mahallede en fazla çağla ağaçları falan bizim bahçedeydi..sonra sapanlarla sokak lambalarının lambalarını patlatırdık

gülle oynardık misket yani.deli gibi oynardık fena üterdim var yaa.10 yaşımda koca bir bidon güllem vardı

arasıra sergi yapardım mahallenin bebelerine o derece hey yawrum hey :d

1|1
    0|0
  • köyde düğünden sonra kuzenimle yerde bira şişesi kırmıştık sabah olduğunda teyzemin oğlu, birinin traktör tekerleği patlamış o camları kim kırdıysa Allah belasını versin! deyince şok oldum

1|0
    0|0
  • Ya çok ii hatırlıyorum 4 yaşindaydim babamin bir fotografi var gûnes vurmuş yarı kadarı gözükmüyodu agliodum bende babamin niye kadarı yok diye:)))

1|0
    0|0
  • sokaktaydım hep ne geçiyorsa sokaklarda onlar

2|0
    0|0

• komşuların tavuğunu çalar,yerdik:D

1|1
    0|0
  • 6 yaşımda araba çarpmıştı ölümden dönmüştüm bacak 2 taraftan kırıldı ortadan demir geçirmişlerdi uyuşturmadan ve tahmin edersin ki öyle bir bağırıyordum ki tüm hastanedeki kadınlar anneler hastaneden çıkmış dışarda tüm anneler ağlamış her seferinde anlatırlar makara konusu olur :) ve tam iyileştim artık dikkatli ol dedi tüm akrabalar falan o yaşta bana. ve 1 hafta sonra araba çarptı kolum kırıldı yine 2 taraftan :) yine 1 ay hastane

0|0
    0|0
  • 15 kişi birden daldılar

1|0
    0|0
  • birinin erik agacına cıkmıs cepleri dolduruyodum kadının süpürgeyle bana vurmasını unutamadım :D

1|0
    0|0
  • Ben ilkokuldayken okulun sahasında kalenin file takılan deliklerine parmağımı sıkıştırdım geri çıkaramadım utancımdan kimseye söyleyemedim oturdum orda 2 saat kadar sonra arkadaşım oyun oynamaya gelmiş okulun bahçesine yardım etti çıkardık :)

0|1
    0|0
  • zerdali çağla kayısı meyve olan müstakil bahçeli evlerin bahçelerine dalardık :D

5 6 arkadaş ağacı kuruturduk 2 günde

0|0
    0|0
  • Annemin kazak ördüğü şişleri priz e sokmuştum elektrik çarpmıştı ve evi yakıyordum koltuğu yaktım :D çakmakla oynarken :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar nasıl işiyo diye sorarmışım herkese.Biraz zıpırmışım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• televizyon izlerken sırf diziyi kaçırmiyim diye halıyı kaldırıp altına işeyip kapamıştım tekrardan :)

2|0
    0|0
  • küçükken arkadşa hava olsun diye salıncakta geri uzanarak sallancaktım bak bak felan demiştim tam sonra pat diye arkaya düşmüştüm

2|1
    0|0
  • Çocuklar duymasın dizinden etkilenmiş olmalıyım ki, evimizde kameralar olduğunu ve bizlerin her anını televizyonda gösterdiklerini sanırdım. O evdeki hallerimi düşünmek istemiyorum :(

2|0
    0|0
  • Ablamın böyle bişeyi vardı.. Küçükken gece karanlık olduğu için tuvalete gitmeye korkarmış üstünü çıkarım diğer ablamın üstüne yaparmış oda sabah kalkınca yatağı ıslattığını sanır utanırmış:)) Annem doktora falan götürmeyi düşünmüş bir ara kaç yaşına geldi hala altını ıslatıyor diye.. Ve bunu ablam evleneceği zaman anca itiraf etmişti :)

Bende 9-10 yaşına kadar babam beni yıkasın dermişim büyüdün artık ayıp dediklerinde de izlesin o zaman diyomuşum babam banyonun kapısına sandalye çekip annem beni yıkarken izlermiş hep bu yüzden :))

1|0
    0|0
  • Ben 3 yaslarındayken babamla banyoya girmısız doldurmusuz kuvetı. Ben oynarken babam bağırarak cağırmıs annemı kos gel dıye. Ne gorsunler bu sevımlı kız sıcmıs. Suyun ustunde yuzuyor parça parça. Hep gulerım buna :)

1|1
    0|0
  • Anneannemdeydim bir teyze gelmişti, teyze de bacağının birini katlamış öyle oturuyordu koltukta ben ise teyzenin bacağı neden kopmuş diye sorup duruyordum anneme.

2|0
    0|0
  • Annemin iç çamaşırlarını kafama takıp bakkala gitmem :D:D

2|1
    0|0
  • 3-5 bardağa su koyup hepsine suluboyayla başka başka renkler verip onları eşek kadar bir şırıngaya çekip cama çıkıp yoldan geçen insanlara boyalı su fışkırtırdım. sanıyorum 6-7 falandım.

1|0
    0|0
  • Çok düşüyordum ben.Motor çarpmıştı bana bir kez.Numaradan ağladım hani birşey olmamıştı.Annem bakıyordu iyice yattm yere.Şimdi motor sürmeyi seven o amcaya selamlarımı yolluyorum.

2|0
    0|0
  • Abimi doven erkek cocuklarnı doverdim

2|1
    0|0
  • saftirik ablam ve ben gene :D

bir gün gene bununla saç başa girmişiz, olay yerine annem geldi, ablama bir tane patlattı o uysallaştı hemen sessiz sessiz ağlamaya başladı :)

kime çektiysem ailede kominist , fasiştte yok ama , ben tokatımı yedim dikleniyorum anneme , bir tane, bir tane daha :D:D

en sonunda beni ters çevirdi yatağa doğru, kulaklarımdan tuttu, kafamı yastığa bastırdı :D GEBERDE KURTİLİM SENDEN :D:D:D:D

kaldırdıkça bağırıyorum, " Bİ ARA GERÇEKTEN GEBERTCEK SANDIM LAN :D:D:D

kulağım kanadı, baş edemeyince bıraktı kaçtı.. ablam kopuyo yan yatakta :P

0|0
    0|0
  • En sevdiğim çizgi filmin çıktığı bir zamanda annem en sevdiğim yemeği yapmıştı .Kokusunu duyunca tencereyi öpmüştüm lan ,küçükkken balatalar hafiften kayıkmış herhalde salak saçma olayların hepsinde varımdır. Bir hafta Ajda Pekkan gibi gezdiğimi bilirim =/

0|0
    0|0
  • Ben 7 yaşında falanım :D:D en büyük hobim buz dolabının kapağında sallanmak tabi :D:D bir gün çıktım sallanıyorum iyice kaptırmışım kendimi bir an ben yerdeyim üstümde kapak :D:D ayağım kırılmışştııı :D:DD:D

1|0
    0|0
  • ben 4 yaşındayken uzakta mezarlık vardı mezarlığa bakarak anneme ölen şurdaki kızmızı giyenmidir ? di ye sormustum annem gülmektn kırıldı :|

1|0
    0|0
  • her öğlen annemgil evden gittiğinde buz dolabının arkasına tuvaletimi yapıyomuşum :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...