Diyet&spor la sağlıklı bir şekilde kiloverdim vücudumda özellikle göbek bel bölgesinde çatlaklar oluştu neyapmalıyım?

saçma önerilerde bulunmayın lütfen Gerçkten bilgisi olan yazabilirse sevinirim😊

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aktarlar baharat özlerinden /100 doģal çatlak kremi yapıyorlar bildiģin bir aktar varsa yaptır ama yok diyorsan duaderm in harika bir kremi var b

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle o çatlaklar kilo vermeyle değil, almakla oluşuyor. Kilo aldığın için deri çok fazla gerilmeye başlıyor ve çatlamaya başlıyor. Bendede olmuştu ama benimkiler çok kötü durmuyor. Aynı zamanda bir arkadaşımda daha var onunkiler Şu an beyazlamaya başlamış çok fazla belli olmuyor. Özet olarak çok önemli birşey değil gayet doğal ve zamanla beyazladıklarında ilk olduğu kadar kötü durmuyor.

0|0
    0|0
    • yok zaten öyle berbat denecek kadar kötü değil ama biz kızlar abartmayı severiz
      herşeyi kafaya takarız.
      Zayıfladıktan sonra çoğaldı ama Kiloluyken böyle bir problemim yoktu. ya da ben mi dikkat etmedim.. Olabilir ⇦

• haklısın.
      Teşekkürler 😊

• Önemi yok :)

• Geçmiş olaun

1|0
    0|0
  • benimde göğüsümde omuzlarımda var malesef ve ne yaparsan yap ömür boyu kalır malesef doğal yollarla geçme ihtimali yok

0|0
    0|0
  • O çatlaklar kalıyor. Belli bir süre sonra görünmez hale geliyor sadece.
    Tekrar kilo alıp verirsen, yeniden açılıyor. O yüzden tekrar kilo almamaya bak.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. de Ya verirsem? yaklaşık 5 kilo daha gidecek

• tamam dikkat edeyim o halde.
      teşekkürler

• Rica ederim :)

• Kac kilo kac ayda nasil?☺

0|0
    0|0
    • kaç ayda bilmiyorum ama 13 kilo verdim

• Ovv anladim tesekkurler bende vermistim ama tekrar bir anda aldim spor salonuna filan gitmistim 7 8 kilo verdim 2 ayda ama tekrar aldim simdi tesekkurler yorum icin cevap icin thank you bayan☺

• rica ederim 😊

• Çatlaklara ne yaparsan yap kaybetmenin kalıcı bir çaresi yok malesef ki

0|0
    0|0
    • kaybeden oluyomuş ama zamanla falan. 😣

• Yapma yaa. resmen umutları yıktın mübarek😂

• Hatta çıtayı yukseltıyım güneşte ayna gibi parlıyor denize hasomomoyla gir bence yoksa bütün gözler göbeğinde olur :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...