Beyler böyle bakar mısınız? neden?

Beyler sevdiğiniz kıza bakarken nasıl baktığınızın farkında oluyormusunuz? Sınırlı bakan var mı gayri ihtiyari.. Konuştuğunuzda gözlerine bakmadan konuşur musunuz? Neden böyle yaparsınız?:)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler sevdikleri kıza bakarken İLK BAŞLARDA oldukça heyecanlı çekingen ve hafif ürkek olurlar.Eğer çok yeniyse gözlerine bakmaktan çekinen olabiilir.Ona asla sinirli davranmaz tam aksine her istediğini yapmaya ve onu asla kırmamaya çalışır.Fakat İLERİDE bu biraz değişir çünkü artık aradaki samimiyet oluşmuş ve taraflar birbirine alışmıştır.Daha rahat ve ilk başlardaki cicim olayları bitmiştir.Sinir de olabilir asabiyette.

2|0
    0|0
    • Normali bu yani:)) kotu bence bu. Yanlis anlasilabilirsin mesela. Duygularini gizlemek icin mi boyle yaparsiniz acaba?:)

• Yeni bisey ogrendimm tesekkurleerr ;)

• Rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeklere bayanlar, bayanlara erkekler yaratılış gereği ilgi duyar. Ve ilgiyle bakar her ne kadar toplumsal ve ahlaksal kurallar bize bunu yasaklamaya çalışsada işin doğası böyledir. Bu bakış bazen beğeni bazen ilgi bazende arzu dolu olabilir. Ben bir bayanla konuşurken gözleri ile uzun süreli temas kuramam. Çünkü bundan etkilenirim. Ama herkes farklı şekilde de davranabilir.

1|0
    0|0
    • Bir de bayan biraz daha rahat bakiyor ve gulumsuyorsa erkek daha mahcup oluyor herhalde, yanlis mi tespit?:)

• Kadir İnanır bakışı atıyorum :)

Bazen bu link

Bzen ise bu link

1|0
    0|0
    • İkisi de komik:))) biri sapsal biri tiksinerek bakiyo gibi iyyyy sevmedim

• seveceksin ulen ... Seviyorum de

• Sana sert olduğunu hani ilişkinin elleride olduğunu anlatmaya çalışıyor olabilir bir yandan da utangaçlık söz konusu olabilir :)

1|0
    0|0
  • Sorudan birşey anlamadım

1|0
    0|0
  • erkekllik sırrıdır söylenmez

1|0
    0|0
    • Bak bak:)) insan gulen gozlerle bakar yahu dovecek gibi kas catmak da neyin nesi .p

• ben çok pis bakarım ve bakıslarım pek iyiye işaret degildir bişeyler düşünüyorumdur

0|0
    0|0
  • Ben aramızda çok büyük bir tartışma bile olsa ona bakarken kendimi bir hoş hissediyorum hatta gülmek istiyorum işte benim aşkım bu demek bağırmak istiyorum ve bunun yüzünden asla yüz yüzeyken kızamıyorum kavgalarımız bitek telefonda oluyo :)

2|0
    0|0
    • Demekki iki turlu erkek var:))

• ikiden de fazla emin ol :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...