Trabzonspor galatasaray maci hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Böyle mac yönetilirmi abim babam nefret etti bu yüzden bu kadar da insanin gözüne sokulmaz ya 4 kirmizi kart verildi bos yere penalti yuh yani yuh artik

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar. TRABZONSPOR ULANN !!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazık oluyo trabzona göz göre göre ilk yarıdaki trabzon galatasaray maçındada aynı haksızlık yapıldı. Galatasaray hakemsiz trabzonu yenemez bu net bir şekilde görüldü iki maçtada..

0|0
    0|0
  • Utanç verici 3 puan

0|0
    0|0
    • Hemen de silinmis

• Niye engelledinki beni anlamadim merak etme asilmicakdim evli birine asilmam

• Bİr galatasaraylı olarak sabrinin itmesi penaltıydı el diye sarı gormesı yanlıştı ıkıncı sarı katı dogruydu umutun poz penaltı degıldı ama futbolcunn hakeme gogusle vurması dırek kırmızı ts un penaltısıda penaltı degıldı kendı kalcası carpıp dusuyor mudahale sıfır hakan baltanın elle oyama muhabbetı top koltuk altına sıkışmış kasti birşey yok dogru karar ıkı kere sarı kaart goren ısmını hatrlamıyorum sakallı arkdaş asırı agrefıslık yuzunden hakettı ve poldiy bı kafa muhabbetı vardı o yuzden haklıydı hakem ama hakem macı mahvetmıs SEVNMEK PEK GELMIYO ICIMDEN

0|0
    0|0
  • Saçma bir maç oldu

0|0
    0|0
  • Hakem maçı katletti.

0|0
    0|0
  • Kazanmamıza sevindim ama hakem maçın ırzına geçmiş.

0|0
    0|0
  • Salih Dursun haksız karar aldı, hakemin yaptığı hareket sarı kartlıktı.

0|0
    0|0
  • G. saryliyim macida izledim yok artik dedim :))

0|0
    0|0
  • Hakemler ve futbolu yönetenler eleştirilmeli yenilik şart

0|0
    0|0
  • trabzonun penaltısıda boş yere :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepinize benden kirmizi kart

0|1
    0|0
  • Sonunda tüm Türkiye gördü bu durumu şükür! kendi ellerinde patladı oyunları biz Trabzonspor camiası olarak bunları uzun zamandır zaten yaşıyoruz. Bizim moral motivasyonumuzu mahvettiler, haklarımızı gasp ettiler, futboldan soğuttular, kopardılar. İnşallah artık adalet tecelli eder devran döner bu hadiseyle birlikte

1|1
    0|0
  • Futbol saçma sapan oyun bunun gündem olması komik

0|0
    0|0
Yükleniyor...