Trabzonspor'a gösterilen kırmızı kartlar haksız mıydı?

bence özer hurmacı'ya gösterilen 2. sarıkart haricinde ve trabzona verilmeyen bir penaltı haricinde (sabri'nin müdahalesi) bütün kararlar yerindeydi.

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• haricinde, haricinde, haricinde... çoktan bir maçtı!! ne kıvırıyosunuz arkadaşım! Özer'in de diğer futbolcuların da Trabzonsporun da hakkı yendi ! Salih hakemin ve Türk futbolunun adaletine kırmızı kart gösterdi. Muharrem Usta ve Hami Hoca zaten medeniyet örneğiniydi. diyecek bişe yok daha !

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 90 dakika sahada hiçbir şey yapmayan futbolcular (salih dursun - Özer hurmacı) maçın kimilere göre Kahraman'ları oldu ya buna gülüyorum :))
    Birisi hakeme kart gösterir birisi hakemi tehdit eder..
    Hakem iki takımada yanlış penaltı verdi.. Galatasaray gidip hakeme saldırmadı Trabzonspor saldırdı Bedavadan 2 tane kırmızı kart gördü.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabii ki haksız. Bende pozisyonları izliyorum şimdi baya gözle belli olan şeyler.

0|1
    0|0
  • sonuna kadar haksızdı bu konu tartışılamaz bile

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 sene önce bir süper kupa maçında haksız bir karar sonrasında Engin Baytar Cüneyt Çakırın yakasına yapışınca böyle çirkeflerin futboldan men edilmesi lazım diyen kargalar bugün oyuncunun damarına basarsan onlarda böyle hareket yapar diyorlar.
    İki yüzlülüğün daniskası. Ama bunların kanında var

1|2
    0|0
  • Oyuncuların damarına basarsan onlar da böyle hareketler yapar

Sabrının itirazında sari bile gösteremeyen hakem trabzona kırmızıları saydırdı

Umut penaltıyı alırken burak i aratmadı

1|2
    0|0
  • Öncelikle Trabzonun penaltısı yanlış ama yanlış olsa bile zaten hakemin çalmadığını net bir penaltısı vardı ve hakem göremedi mi görmek istemedi mi orası tartışılır.

Özer'in ilk sarısı doğru evet ikinci sarısı yanlış orada topa müdahale var. Faul olsa bile sarı kartlı bir futbolcuyu uyarırsın önce adam gole giden pozisyonu mu engelliyor ikinci sarıyı veriyorsun?

Aykut'da hiçbir uyarı bile almadan 2 sarı kart görüp oyun dışı kaldı. Normalde duran toplarda ceza sahası içinde itişmeler olur ama hakem uyarı verir değil mi bugün hakemden onu göremedik bu yüzden hakem 2. kez haksız durumda.

Galatasaray'ın penaltı kazandığı pozisyon da umut bulut kendisini yere atıyor ve Cavanda'nın itirazından dolayı hakem kırmızı kart veriyor. Dolayısıyla hakem bu maçta sınıfta kaldığından Salih Dursun yere düşen kırmızı kartı alıp hakeme gösteriyor. Bu son 2 kırmızı kartlar doğru olabilir evet peki ilk 2 kırmızı kart doğru muydu? ve maçın sonlarına doğru penaltı doğru muydu? Tabi ki değil. Sen takımı 9 kişi bırakmışsın daha ne bekliyorsun hakem bozuntusu. Futbol katilleri şimdi rahat rahat uyuyabiliyorlar mı yatağında..

0|0
    0|0
    • biyere kadar hemfikiriz lakin cavanda'nın hakeme şiddetli omuz darbesi var. kurallar bu kartı gerektiriyor. hakeme dokunamazsın. umut'un penaltısı tartışılır. aykut ısrarla podolski'nin üzerine gidip tahrik etti. kolunda tuttu çekti. kusura bakma ama sinirine hakim oalcaksın. sırf bu yüzden podolski'ye de kart gösterdi. öfkeni kontrol etmek zorundasın.

• Son 2 kırmızıyı doğruladım zaten. Hakem maçı katlettikten sonra futbolcular ne yapsın? Aykut'un ikinci sarısı doğru değil duran toplarda ceza sahasında böyle şeyler olur ve hakem uyarı verir. Hakem bugün onu yapmadı, yapmak istemedi.

• Bencede. Sonunda benimle aynı fikirde olan birine rastladım. Bu ülkede adam harcamak kolay tabi. Hakem ne yapsın. Biri dirsek atar öbürü hakeme kırmızı kart gösterir

0|1
    0|0
    • trabzonlu oyuncular çabuk sinirleniyor. bütün kartlar (özer hurmacının 2. sarı kartı hariç) hepsi hakkıydı. hakemi linç ettiler resmen. bunu da bir fenerli olarak söylüyorum.

• Ne diyeyim valla helal olsun sana. Ben Galatasaraylıyım ama yeminle galibiyet umrumda değil. Sadece hakeme yapılanlara üzüldüm.

• O kart verilmese zaten diğerleri olmazdı ki

0|0
    0|0
    • yani biraz fitili ateşledi tabii.

• Salih'in hareketi ve sonrasında yaptığı yorum maçın özetiydi. "Galatasaray 11 kişi kalsın diye hakeme kırmızı kart gösterdim"

1|0
    0|0
    • tepkisi güzeldi de bu hareketi de kırmızıyı gerektiriyordu.

• Olaya bak Galatasaray'ın ekmeğini yemiş olan Salih Dursun yemek yediği kaba tükürmüştür.

• @endlesslovve galatasaray'ın ekmeğini yedi diye, galatasaray'ın 12 kişi oynamasına tepki göstermeyecek miydi? tükürülecek bir şey varsa oda hakemin suratıdır.

• Soruyu ve yorumları komik buluyorum. Özer in kırmızı kartı hariç diğer kartlar tabi ki doğruydu ama maçı bu hale getiren hakemin bizim lehimize vermediği 2 penaltı ve ozer e verilen o saçma sapan kırmızı kartti. Gs ye verilen penalti da son noktayi koydu. Bu arada sizlerin, şu maçta eski futbolcularıniz dahil tüm spor kamuoyu hakem Trabzonspor u katletti derken hakemi aklama çabanız komik buldugum kısımdi.

0|1
    0|0
  • Hakemin verdiği kararlarin ya da vermediği %90 hatalı bence

0|0
    0|0
  • Sen bir daha futbol yorumlama abi:)

0|0
    0|0
    • bir örnek verir misin peki?

• Umutun ki penalti oyle mi agahagahajsna. Dengesini bozmuş:D abi sen baska alanlara yönel ya da yorum yapma anliyormussun gibi davran. Daha da yorum yapmam.

• peki öyle olsun. :)

• maçtaki tek doğru hareket Salih in hakeme gösterdiği kırmızı karttı !!

0|1
    0|0
    • maçı sabote etmek için güzel bir tepkiydi.

• maçı hakem sabote etti. umut kendini yere attı olmadık yerden penaltı verdi ulan zaten kaç kişi kalmış sahada bide haksız penaltı veriyorsun üstüne 21 Şubat Türk futbolunda kara bir lekedir

• Hakem maçı katletti.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a verilen haksız penaltı yüzünden 2 TS li futbolcu atıldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...