Sporla ilgilenenler bakarmisiniz?

Eskiden sporla ilgilenmistim birkac senedir kendimi saldim simdi tekrar geri dondum bugun 3 haftam bitti sali gunu 3 gunluk sehir disina cikicam orada sporumu uygulama ortamim yok beslenmede ayni sekil normalde 1 gun on 1 gun off calisiyorum bir 3 gun ara surecinde gerilermiyim teni basladigim icin ve sonrasinda ne yapmaliyim 3 gun arka arkaya on mu yapsam?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kasmana gerek yok :) Sadece beslenmene dikkat etmeye çalış yeterli. 20-25 yaşına gelipte hayatında spor salonuna gitmeyen insan dolu ortalık onları düşün mesela :) Sen 3 gün spora gidemedin diye mi geriliyiceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• spor salonuna gitmedende calisabilirsin vucudunu bu sekilde olan kas ve gucunu korumus olursun

0|0
    0|0
  • herzamanki gibi yap bende 2 yildan beri spor yapiyorum bazi nedenler yüzünden 3 ay spor yapamadim ama geri başladigimda hemen geri toparladim sendede aynisi olur

0|0
    0|0
    • Ama Şu an geri doneli 3 hafta oldu cok erken daha o yuzden bu 3 gun olumsuz etkileyebilir diye dusunuyorum

• yok zannedmiyorum 3 günden birşey olmaz ben arka arkaya 3 ay spor yapamadigim oldu hemen toparlarsin geri

• Aynen onu yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...