Ve yine son sözü reis söylememis mi sizce?

Ve yine son sözü reis söylememis mi sizce ?
Helal olsun. Unutulmayacak. Unutturmayacagiz!! 👌

0|1
210

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahce'nin sampiyonlugumuzu caldi diyenlerin bugun Fenerbahceliler tarafından desteklendiği bir macti. bamyaya yapti dediginiz Fenerbahçe'nin böyle şüpheli maci var mi? Bugün Trabzonspor doğranmistir. Fenerli olarak bugun dik duran Trabzonsporu tebrik ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun tebrik ettim. Biz kendimizden biliyoruz nasıl taraf tuttuklarını. O yüzden sonuna kadar hakkı yenileni savunuruz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Tebrikler çok 6üzel.

0|0
    0|0
  • İyi demiş

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyosunuz güzelim siz hakem kötüydü tamam ama trabzonlu oyuncular kendileri kendileri kart görmek istedi hakemin elinden kart almak ne demek lan

0|0
    0|0
    • Lan kaybol. İt. O hakem orta tecrubeli bir hakem. Cahil degil. Kariyerini satilmis bir hakem olarak sonlandirdi. Mantık... Bu Trabzonspor'a yapilan degil TFF na yapilan bir terbiyesizlik eline oyuncak verilmis hedef belirlemis cocuklar gibi al vur kafasina yok boyle bir dunya ne o cocuk ne de bizim. aslanlarimiz hedef noktasi uza simdi.

• atarlı ergen futbol bilgin yok boş boş konuşuyosun o hakem mi tecrübeli? s*ktir git mk

• Kurban olurum sana renktaş :) burada sap gibi bir ben Trabzonsporlu'yum sanıyordum... söz söylememiş, gırtlağa kadar saplamış...

0|0
    0|0
  • doğru demiş...
    körükörüne fanatizm yapamıcam

0|0
    0|0
  • yesınler bırbırlerını asjdahjdkha
    EN BÜYÜK FENERBAHÇE <3

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaş'lı olarak Trabzon doğranmıştır.

0|0
    0|0
  • Anca artistlik pesinde asd sinirine hakim olaydı bunlar olmazdı

0|0
    0|0
  • TRABZONSPOR ULANN !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...