Varsayalım ki sevdiğiniz kıza açıldınız...

Onunla konuşmaktan bile çekinir haldeydiniz hatta evet o farkedecek diye bakamıyordunuz doya doya! Zor oldu ama ona açıldınız hislerinizden bahsettiniz. Kızın tepkisinin nasıl olmasını beklersiniz?

1- Gülümsemeli, sonunda demeli.

2- Gülümsemeli, Bende senden hoşlanıyorum demeli

falan filan diye gider siz söyleyin bakalım nasıl davranmalıyım?:D

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bana karşı birisi 2sini de yapan bir kız olursa emin ol

bakış acım değişir

kızın dünya kadar peşinden koşup böyle tepkiler vermesini istemem.

biraz arkadaş olalım filan gibisinden bişiler dese , zor kız derim bastırmaya devam ederim.

ben kıza acılınca kız ben de senden hoşlanıyorum muhabetine giren kızların yüzde 90 yla yattım cünkü

1|0
    0|0
    • ama benim daha önce hiç sevgilim olmadı onu seviyorum. Ve o çok çekingen biri bana açılmak için çook uzun süre bekledi ve biliyorum artık gelecek. Resmen hissediyorum. Arkadaş olalım mı demeliyim? Birbirimizi tanıyalım falan gibi cümleler mi kurmam gerek?

Erkekler Ne Diyor 4

• ikinci yazdığın daha mantıklı çocuğua cesaretlendirirsin :D

1|0
    0|0
  • sabret erkegin acılmasını bekle, biraz agır gitsin duyguları biraz daha artmış olur..

sen bişi yaparda acılırsan, hafif kız olarak algınalabilir.

bak bana acıldı kız diyebilir. kafada başka hisler uyandırabilir..

Böyle bir durumun nerede oldugunu merak ettim.

İstanbulda böyle şeyler duymayalı en az 15 sene olmuştur :D

0|0
    0|0
    • yok ya ben açılmayacağım. O açılınca ne dersem daha mutlu olur veya yani olumlu düşünür?

• e bende rezillik çıkartmayacağım ki zaten:D O gelip konuşsa bir

• msne cevirdik burayı, sorun varsa bana sor bari :D

• 1 çok iyi.

1|0
    0|0
  • valla o anki psikoloji çok farklı önce bir soğuk su dökülmüş gibi olursun. dilin tutulur kelime kuramazsın birden kelimeler ağzından dökülür ve bir duş etkisi sonrası kendiliğinden. çokmu romantik oldu ama gercek sevgi budur. bu arada kalbin yerinden çıkıcak gibi çarpar..

0|0
    0|0
    • tamam da kız ne cevap verse daha mutlu olursun? tam olarak ne söylemeli

• o kabul ediş cümlelerini istiyorummm işte

• ne desemki cümleler o an cıkar ağızdan söylediğine göre heyecanı farklıdır. anlatılmaz yaşanır. ama illa ki cümle istersen.

farkındayım bende senden hoşlanıyorum çok hoşuma gidiyosun derdim. bak bu kapl heyecandan hızlandı der elini kalbime koyar hissettirirdim. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• vay anasini kafamdaki soruyu sormussin sagol

1|0
    0|0
Yükleniyor...