Beyaz çikolata mısınız bitter çikolata mısınız?

link Beyaz Çikolata mısınız Bitter Çikolata mı ?

0|0
26|22

En İyi Kız Görüşü

• SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız sütlü çikolata olurdunuz. Yani çikolata denince akla gelen ilk tür. Bu, hayran kitlenizin fazla olduğu anlamına geliyor. Herşeyin dozu yerinde: Tat, süt, kakao... Kısacası bir ölçü insanısınız. Ama ölçüyü tutturmak adına da kimselere sezdirmediğiniz özveriler yüzünden ortaya çıkarılan çikolata gibi tükeniyorsunuz, yani kendinizden çok veriyorsunuz. Ölçülülük biraz da duygularınıza ket vurmak pahasına olduğu için, hayatı tam olarak dolu dolu yaşayamıyorsunuz, aslında başkalarına yaşatıyorsunuz. Bir parça bencillik öneriyoruz... <3

Not.: Hayatı dolu dolu yaşıyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben bu çıktım :D

SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız sütlü çikolata olurdunuz. Yani çikolata denince akla gelen ilk tür. Bu, hayran kitlenizin fazla olduğu anlamına geliyor. Herşeyin dozu yerinde: Tat, süt, kakao... Kısacası bir ölçü insanısınız. Ama ölçüyü tutturmak adına da kimselere sezdirmediğiniz özveriler yüzünden ortaya çıkarılan çikolata gibi tükeniyorsunuz, yani kendinizden çok veriyorsunuz. Ölçülülük biraz da duygularınıza ket vurmak pahasına olduğu için, hayatı tam olarak dolu dolu yaşayamıyorsunuz, aslında başkalarına yaşatıyorsunuz. Bir parça bencillik öneriyoruz.

2|0
    0|0
  • BİTTER ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız ancak bitter çikolata olursunuz. İki nedeni var bunun: Birincisi, sadeliğiniz, yalınlığınız. Bütün iç dünya zenginliğinizi kendinize saklıyorsunuz, o yüzden dışardan içe kapanık ve tekdüze görünüyorsunuz. Bitter çikolata gibi, biraz acı, biraz tatsız bulunuyorsunuz uzaktan. Eh bir de dertleri büyütmek ve hep melankoliye kayma gibi bir özelliğiniz de var, hindi gibi düşünüp duruyorsunuz, yani kısaca ruhunuz biraz arabeske kayıyor. Haydi, çıkın kendinizi hapsettiğiniz fanustan; hiç değilse bugün.

1|0
    0|0
  • BEYAZ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız beyaz çikolata olursunuz. Yani tatlılık dozu biraz fazla kaçmış gibi, nasıl söylesek?.. Biraz insanlar için bayıcısınız. Fazlasıyla narsist ve benmerkezcisiniz. Hep etrafınızda gözünüzün, ağzınızın içine bakan birileri olsun istiyorsunuz. Bir oyunun baş karakteri gibi allı pullu sunuyorsunuz kendinizi insanlara. Çok sevilmek istiyorsunuz, onun için de şov düzeyiniz biraz fazla kaçıyor. Bu şov fedakarlık, kollama, koruyuculuk bazında olduğunda yakınınızdakileri daraltıyorsunuz haberiniz olsun.

1|0
    0|0
  • Bitteri genelde kızlar yer. nescafe ve bitter. nasıl yeniyorsa. Ben begenmiyorum tadını.

Beyaz iyidir

1|0
    0|0
  • Ben çikolata değilim, saksıda değilim.

1|0
    0|0
  • bitter çikolataymışım ya ben :)

1|0
    0|0
  • Bitter'e çikolata diyen var mı ya :D

çikolatanın manası çıkışı gereği acılık olmaz :D

ona çikolata demem ben :D

1|1
    0|0
  • Beyaz çikolatayı nasıl yiyorlar anlamıyorum doğrusu bir kaç defa yedim ben sanki bir kalıp yağ yiyormuşum gibi bir his oluşuyor bende. Açık ara bitter diyorum.

1|0
    0|0
  • FISTIKLI ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız fıstıklı çikolata olursunuz. Yani tatlı ile tuzlunun bileşimi. Yani yumuşak ile sertin bir karışımı. Hatta arada tıpkı bir fıstık kabuğunun karışması gibi de can acıtıcı... Tipik bir tatlı-sertsiniz. Ama fıstıkların arasına arada bir kabuğu da karışınca sert tarafınız ağır basıyor. Çok eleştiriyorsunuz ve uslup açısından sertlik dozunu bazen kaçırıyorsunuz. Tamam, sevdiklerinizin iyiliği için, ama zaman zaman yakınlarınızı incitiyorsunuz. Hatadan nefret ediyorsunuz tamam, ama insanlara da biraz tolerans tanıyın.

0|0
    0|0
  • Zenci ayrimciligi yapiliyor!

Likorlu bitterli cikolatayim. Dilini acitirim senin

1|0
    0|0
  • beyaz çıktım bn de

1|0
    0|0
  • SÜTLÜ ÇİKOLATAymışım:p

1|0
    0|0
  • Çok saçma..

1|0
    0|0
  • ikisinide severim

1|0
    0|0
  • ben bitter severim link beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • sütlü çülülota çıktım ya laaa :D

1|0
    0|0
  • beyaz çikolatının o damakta bıraktığu tadı veren bitter çikolatayım :)

1|0
    0|0
  • Beyaz

1|0
    0|0

• Beyaz.bol kakao yagli:))

1|0
    0|0
  • Irkçılık yapma!11!bir!1

1|0
    0|0
  • nutella nın gizli tarifiyim <3

1|0
    0|0
  • FISTIKLI ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız fıstıklı çikolata olursunuz. Yani tatlı ile tuzlunun bileşimi. Yani yumuşak ile sertin bir karışımı. Hatta arada tıpkı bir fıstık kabuğunun karışması gibi de can acıtıcı... Tipik bir tatlı-sertsiniz. Ama fıstıkların arasına arada bir kabuğu da karışınca sert tarafınız ağır basıyor. Çok eleştiriyorsunuz ve uslup açısından sertlik dozunu bazen kaçırıyorsunuz. Tamam, sevdiklerinizin iyiliği için, ama zaman zaman yakınlarınızı incitiyorsunuz. Hatadan nefret ediyorsunuz tamam, ama insanlara da biraz tolerans tanıyın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• FISTIKLI ÇİKOLATASINIZ

1|0
    0|0
  • BEYAZ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız beyaz çikolata olursunuz. Yani tatlılık dozu biraz fazla kaçmış gibi, nasıl söylesek?.. Biraz insanlar için bayıcısınız. Fazlasıyla narsist ve benmerkezcisiniz. Hep etrafınızda gözünüzün, ağzınızın içine bakan birileri olsun istiyorsunuz. Bir oyunun baş karakteri gibi allı pullu sunuyorsunuz kendinizi insanlara. Çok sevilmek istiyorsunuz, onun için de şov düzeyiniz biraz fazla kaçıyor. Bu şov fedakarlık, kollama, koruyuculuk bazında olduğunda yakınınızdakileri daraltıyorsunuz haberiniz olsun. ( buymuşum :)

1|0
    0|0
  • testin sonucu :)

BEYAZ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız beyaz çikolata olursunuz. Yani tatlılık dozu biraz fazla kaçmış gibi, nasıl söylesek?.. Biraz insanlar için bayıcısınız. Fazlasıyla narsist ve benmerkezcisiniz. Hep etrafınızda gözünüzün, ağzınızın içine bakan birileri olsun istiyorsunuz. Bir oyunun baş karakteri gibi allı pullu sunuyorsunuz kendinizi insanlara. Çok sevilmek istiyorsunuz, onun için de şov düzeyiniz biraz fazla kaçıyor. Bu şov fedakarlık, kollama, koruyuculuk bazında olduğunda yakınınızdakileri daraltıyorsunuz haberiniz olsun.

1|0
    0|0
  • Sütlü çikolata çıktım zaten en çok sütlü çikolataları severim.

1|0
    0|0
  • Nane likörlü çikolata hep yektir.

1|0
    0|0
  • beyaz çikolata cıktı yaaa :(

1|1
    0|0
  • Sütlü çikolata çıktım.

1|0
    0|0
  • SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız sütlü çikolata olurdunuz. Yani çikolata denince akla gelen ilk tür. Bu, hayran kitlenizin fazla olduğu anlamına geliyor. Herşeyin dozu yerinde: Tat, süt, kakao... Kısacası bir ölçü insanısınız. Ama ölçüyü tutturmak adına da kimselere sezdirmediğiniz özveriler yüzünden ortaya çıkarılan çikolata gibi tükeniyorsunuz, yani kendinizden çok veriyorsunuz. Ölçülülük biraz da duygularınıza ket vurmak pahasına olduğu için, hayatı tam olarak dolu dolu yaşayamıyorsunuz, aslında başkalarına yaşatıyorsunuz. Bir parça bencillik öneriyoruz.

0|0
    0|0
  • Fıstıklı çikolata; Tipik bir tatlı-sert...

1|0
    0|0
  • sutlu cikolata ciktim:)

1|0
    0|0
  • sütlü çikolata yokmu :s bana sütlü çikolata..

1|0
    0|0
  • antep fıstıklı çikolata .:P

1|0
    0|0
  • BİTTER ÇİKOLATASINIZ

Çikolata olsanız ancak bitter çikolata olursunuz. İki nedeni var bunun: Birincisi, sadeliğiniz, yalınlığınız. Bütün iç dünya zenginliğinizi kendinize saklıyorsunuz, o yüzden dışardan içe kapanık ve tekdüze görünüyorsunuz. Bitter çikolata gibi, biraz acı, biraz tatsız bulunuyorsunuz uzaktan. Eh bir de dertleri büyütmek ve hep melankoliye kayma gibi bir özelliğiniz de var, hindi gibi düşünüp duruyorsunuz, yani kısaca ruhunuz biraz arabeske kayıyor. Haydi, çıkın kendinizi hapsettiğiniz fanustan; hiç değilse bugün. hepsi tuttu, arabesk tutmadı :D :D

0|0
    0|0
  • Beyaz imişim ama ben Bitter severim

1|0
    0|0
  • test yapmadım bitter olsun

1|0
    0|0
  • çikolatanın her türlüsü güzeldir :)

1|0
    0|0
  • bitterim.beyaz çiko hiç sevmem

1|0
    0|0
  • SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ.Bir parça bencillik öneriyoruz. :(

1|0
    0|0
  • sütlü çikolata çıktım

1|0
    0|0
  • Sütlü çikolatayım :D

0|0
    0|0
  • NEkötüymüşüm ben yahuu :D

0|0
    0|0
  • beyaz çikolata =)

1|0
    0|0
  • Beyaz :))...

1|0
    0|0
  • BİTTER ÇİKOLATASINIZ

1|0
    0|0
  • SÜTLÜ ÇİKOLATASINIZ

1|0
    0|0
Yükleniyor...