Salih Dursun'un yaptığı hareket sizce de bir harika değil miydi?

Salih Dursun'un yaptigi hareket sizce de bir harika degil miydi?

Gol; bazen meşin yuvarlak çizgiyi geçmeden de atılır... Salih Dursun, Türkiye tarihinin en güzel golünü bugün attı!

1|3
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• salih dursun u tebrik eden zihniyet uzun yıllar daha hakemlere isyan etmeye mecburdur. deliler gibi zorla bana kart göster diyn özer, hakeme vuran cavanda, podolskiye hareket yapıp duran, giden adamı rahat bırakmayan ts li topçu ama hakem suçlu.
    erkan penaltısını gole çevirirken hakem iyi, hami sevinçli
    selçuk atınca neden attı..
    hakem standart hatalar yaptı ama ts li futbolcular aşırı gergindiler.
    ts büyük camia bu topçulardan kurtulmalı.
    hakem diğer hakemler kadar kötüydü 4 kart vAr diye algı oyunlarına gerek yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım TS bu sene çok xir geçse da bu olay evet harikaydı ❤

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Takım tutmakla pek ilgim yok. Trabzonspor'un maçı 7 kişiyle bitirmesi bile mucize. O maç Avrupa'da oynansaydı Trabzonspor hükmen mağlup sayılırdı. Trabzonsporlu futbolcular resmen hakemi tehdit ettiler maç boyunca. Hakeme omuz atmalar, hakemin her pozisyonda üstüne yürümeler... Salih'in yaptığı hareket tipik bir Trabzon şımarıklığından başka bir şey değil. Ayrıca Trabzon'un kazandığı penaltı da penaltı değil, yanlış karardı. Lig tarihi boyunca Trabzonspor, taraftarı ve oyuncuları şayet İngiliz liginde olsalardı emin olun defalarca küme düşürülürlerdi. Dünyanın hiçbir yerinde futbolu bu şekilde ergen oyunlarına, ırkçılığa, şovenizme çeviren bir takım ve taraftarı görmedim. Bu yüzden rica ederim bu ligde kaldığınıza şükredin.

0|0
    0|0
    • İngiltere'de hiçbir zaman küme düşürülmezdi çünkü İngiliz hakemleri Türk hakemleri gibi değil.

• Işıd militanı görünümlü Aykut ve beraberindeki diğer çirkefler, ceza sahasında rakip oyuncuya saldırma, hakeme dirsek atma, hakemin elinden kartı alma vs her türlü çirkefliği yaptılar. Bu çirkefleri savunan gericilere diyecek kelime bulamıyoruz.

0|3
    0|0
    • Maçı da Trabzon haketti bunlara sorarsan. Ulan 90 dakika pozisyonları yok sürekli Galatasaray saldırıyor olmayan penaltıyla öne geçiyorlar top direkten dönüyor onur hayatının maçını oynuyor ama tek hareket salih dursun.. Ada'ma sorarlar salih maç boyunca ne yaptı?
      Trabzonspor'a üzülüyorum hala futbol dışı şeylerle uğraşıyorlar..
      Yıllardır top oynamıyor bu takım..

• @majestetuncay Bu gericilere anlatamazsın. Trabzonlu futbolcuların yaptığını çirkeflikleri hepimiz gördük

• niye lan kardeşim haklımıydı hakem biraz delikanlı olda gerçekleri konuş

• Tebrik ediyorum beynine sağlık , daha iyi ders olamazdı

0|0
    0|0
  • Bu sözün gerçekliğine bir kez daha inandım. Helal olsun Salih dursun. :)

4.bp.blogspot.com/.../malcomx.jpg

0|1
    0|0
  • 90 dakika boyunca tek olumlu hareketi olmayan (bonservisi Galatasaray da olan) salih dursun futbol dışına çıkmış ve tabiri caizse Show yapmıştır.
    Yazık oldu Trabzonspor'a..

0|0
    0|0
  • Salih gibi malları futbolcu nasıl yapıyolar anlamıyorum tabi umutta var.

Hakedilerek alındı çoğu kırmızı kart belki özerinki yanlıştı ama hakemde hata yapar.

0|0
    0|0
    • Satın alinmis bir hakem hata yapmaz. Paranin geregini yapar. Ki hata yaptigini varsaysak bile yapmayacak bu isi. Madem kirmiziya zaafi var Matador olsun sahalarda isi yok.

• Yaa kim satın almış hakemi. ?
      Sanki bir iddaamız varda hakem satın alıcaz te Allahım!
      Hakem ilk kez üst düzey maç yönetiyor ve kariyeri bitti merak etmeyin.
      Niye siz hakemleri odaya kitleyip çıkarmayın diye mi var bunlar.

• Herkes gitsin Salih Dursun

0|0
    0|0
  • Harika evet

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa 4 senedir yapılan şeyler Bu maçtan sonra MHK Düzelir İnşallah

0|1
    0|0
    • Düzelecektir. Hatta biz Trabzonspor taraftarları olarak hakemlerin de kınama derecelerinin olması icin bir seyler yapmayi dusunuyoruz desteginizi bekliyoruz İnsallah.

• hiçbir zaman unutulmayacak

0|0
    0|0
  • Bencede kırmızı kartı sonuna kadar haketti hakem :)

0|0
    0|0
  • Artistlik

0|0
    0|0
    • Artistlik icin yapacak olsaydi bu kadar dogru bir zamanlama yapamazdi.

• Cok ceza yer bu hareketten dolayi

0|0
    0|0
  • Harika

0|0
    0|0
  • Bu hareket bir harika dostum 😀

0|0
    0|0
  • Çok doğru.

0|0
    0|0
  • Hareket iyiydi

0|0
    0|0
  • Bencede harika ama gereksiz yaptı :)

0|0
    0|0
    • Gayette gerekliydi. Kartlari eline alinca kendini bir halt zanneden adama iyi bir ders.

• ben olsam o hakem bozuntusuna direk dalardım yavşağa bak sen hele dünyada türkiye olduğu gibi türkiyedede trabzonsporu hazmedemiyor bu it sürüsü.

• @asisempati 60. dakkaya kadar ma süperdi kartlar ortaya çıktı olay bitti..

• Türkiye spor tarihine geçti.. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • Harikaydı :D

0|0
    0|0
  • Harika tabi

0|0
    0|0
  • Trabzon Maçka da heykelini dikecekler.

0|0
    0|0
  • Mükkemledi bence dünya güzeli :)

0|0
    0|0
  • Bakalım kiralık süresi bittiğinde nasıl Galatasaray a dönecek bu it bu lafları hatırlatırlar adama

0|0
    0|0
  • :D bence kırmızı kart hakeme agır olmus salih sarı göstermelıydı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...