Galatasaray ve Trabzonspor maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tam bir trajedi komik! O neyin kırmızı kartıydı öyle allah aşkına hakem Trabzona vermiş ödünü resmen söke bir maçtı abi... Komedi Türk futbolunun geldiği yere bak!

0|1
213

En İyi Erkek Görüşü

• Özere verilen ikinci sarı ve iki penaltıda yanlış karar. Olayı büyüten ise; bu yanlış kararların kritik zamanlarda verilmesiydi. Ben gsliyim. Bugün çok güzel başladık maça istediğimiz gibi de yönettik ama her zaman ki gibi umut sağolsun takımın direncini kırmakta üzerine yok. Ben hayatımda bu kadar başarısız bir futbolcu görmedim. bide bu adam forvet.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk futbolu bitmiş yazık yaa gerçekten

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Hakeme laf edenler var burda daha 1-2 hafta öncesine kadar kendilerine yapılanları unutmuşlar.
    Bedavadan ofsayttan gol penaltı verılmıyor bize diyip 2-3 haftdır penaltı alanlar komik doğrusu.

Salih doğru karardı, özerde hata yaptı 2. kartta aykut fazlasıyla haketti
    cavanda hakkında birşey diyemem hala çözemedim

0|0
    0|0
  • Hakem karaktersiz , onu savunanlar daha beter

0|0
    0|0
  • Galatasaraylyim ben bzim futbolcuların yerinde olsam 89. Dakikada Trabzonsporlu futbolcularla beraber saayi terk eder hakemi protesto ederdm futbol bu yenersin yenilirsin oyun seyir zevki önemli futbol. aşktır para icin oynanmaz bizimkiler bian galibiyeti dusunmeyi bırakıp insan olduklarını dusunselerdi dedgmi yapar maçı tekrar oynatirlardi lisanslar profesyoneldir vicdanlar amatör

0|0
    0|0
  • tam bir o. cocu-gu :D bir fenerli olarak böyle hakemlerin Türk futbolunda işi yok diyorum...

1|0
    0|0
  • Hakemlikten alınmalı

0|0
    0|0
  • Podolski ye ceza sahasında saldıranlar, hakeme dirsek atanlar, hakemin elinden kartini alanlar bugün agliyorlar.
    Çirkefliğin daniskası.

0|0
    0|0
    • kardeşim :D ceza sahasında itişme kakışma hep olur... hakeme durduk yere mi dirsek attılar acabaa :D onuda gectim adam 10 numara tepki koydu hakeme güzel protestoydu he sen diosan ki kardeşim ben yavş-agın tekiyim o zaman sana diyecek lafım yok :)

• @Naturamix Yazık sana çokmu canını acıtiik 3 yildizli kuş

• kardeşim benim takımım 9 kişi kalmış bir takıma kendi sahasında gol atamıyorsa forvet oyuncum bos kaleye gol atamayıp meslektaşlarının hakkını yiyip kendini yere atıyor penaltı alınca seviniyor sa kusura bakma ama adamın anasına avradına söverim. bizde adamlık böyle... ama sen anlamazsın bir kaç kere oku

• Birde 3 puana sevinenler var

0|1
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • Abartılacak bir şey yok. Kötü bir hakem, yanlış penaltılar, biri tartışmalı (ilki; onda da adam ilk sarısı için çok zorladı), üçü doğru dört kırmızı kart. Ne şampiyonluğu ne de düşme hattını ilgilendirmeyen garip bir maç...

0|0
    0|0
  • tam bir kaos..

0|0
    0|0
  • geldiği yere bak derken? nerdeydi ki nereye geldi :D :D

0|0
    0|0
  • Ahahah aynen oyle adamlar sari karttan vazgecmis direk kirmzida olayi bitiriyorlar :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...