Trabzon iç saha maçlarını seyircisiz oynasın?

İlk iç saha maçında hakemi bu oflular lazlar kafasından vurabilme ihtimali %1500 çoğu taraftar fedarasyona yürümeye başlamış bile videolar gelmeye başladı haksızlda değiller cidden rezil bir maçtı
Trabzon iç saha maçlarını seyircisiz oynasın ?

Görüşleriniz?

0|1
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 musluk bir havuzu 3 saatte dolduruyorsa 1 galibiyet için gs nin rakibinin kaç kırmızı görmesi lazim

0|1
    0|0
  • Salih Dursun yüzyılın hareketini yaptı dünya da konuşulacak bir hareket yaptı!!!

0|1
    0|0
    • Kesinlikle

• Diyecek söz yok kelime yok dediklerimiz havada kalıyor sadece bu aziz ve tüpçü gibileri olduğu sürece bu düzen devam eder

• artık UEFA nın el atması lazım bu olaya yeter ama artık... Hatta FİFA

• Yahu dünyanın neresinde hakemi dirsek atıp ya da hakemin elinden kartı alıp hakeme kart göstererek mağdur edebiyatı yapmak var. Baştan sona kadar Galatasaray ın üstün oynadığı bir maçtı kimse ağlayıp sızlamasın.

0|0
    0|0
    • Şu durumda bende olsaydım o kartı hakemin bir tarafına sokardım o penaltı pozisyonu değişik kartlar haksız değiller her taraf bas bas bağırıyor bir tek sizin taraftarınız kabullenmiyor çoğu yerde maçın tekrarlanma ihtimali bile gündeme gelmeye başladı ama sanmıyorum tekrarı olsun .

• Tamam hadi sıkışınca kaç :) Bugün tüm Türkiye yanlış bir sen doğrusun :)))))

• Şıkışan ben değil sensin :) İstediğin kadar tartışalım ama ben senin gibi onun bunun ağzıyla konuşarak tartışmam:) Gelmiş bana yorumcuların ağzıyla laf yapıyorsun sen önce takımınım geçmişini öğren bak yukarda takımının neler yaptığını söyledim :)

Yükleniyor...