Mustafa yumlu ve aykut demir kartları hak ettimi?

Mustafa yumlu ve aykut demir Türk futbolunun katilleridir her maç kavga her maç olay futbolcuya küfür hakeme küfür saldırı bugün bile hiç bir şey yokken aykut podolskiye saldırdı podolski avrupa terbiyesi almış biri olarak onun seviyesine inmedi yoksa oda kırmızı görecekti. Trabzonu eskiden severdim ama bu iki oyuncuyu acilen göndermesi lazım bu kadar şiddet olmaz.

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biri hakeme dirsek atar, diğeri hakemin elinden kartı alıp hakeme gösterir diğeri Podolskiye saldırır ondan sonra hakem bizi doğradı.
    Kusura bakmayın ama yemezler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray bu galibiyeti hak etmedi sonuna kadar haklı adamlar ama bir bakın siz olsanız ne olur diye düşünün

0|0
    0|0
    • Ben genel konuşuyorum bana aykut demir veya mustafa yumlunun olaysız bir maçını söyle lütfen. Dünyada her çeşit maç olur haksız karar da verilebilir ama hakeme saldırı küfür hakaret kabul göremez

• hakem hak etmişse görülür

• O zaman neden geçen yıl fb basaksehir maçında fb ye 4 kırmızı kart gösteren ali palabiyigi alkisliyordunuz? Sizin mantığa göre oda haketti küfür ve fiziksel teması

• Bari isimleri büyük harf ile yazın.

0|0
    0|0
  • Salih a helallik olsunn

0|0
    0|0
    • Hinlik yaptı aklı sıra ama kafi değil işte bu yüzden kazma bir savunma oyuncusu olmaktan öteye gidemez zaten formu da düşük seneye PTT ligde hakemlere kart gösterir artık; )

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir gs linin takimini aklama kampanyası :)

En sakin adamın da takimindan bu kadar adam atarsan sonunda isler çığrından çıkar

1|0
    0|0
  • Abi maçta faülden kırmızı çıkmadı:) hep itirazdan gitti adamlar :S

0|0
    0|0
  • Maraton'da rezilliğinizi konuşuyorlar. Neyse sen 3 puana sevinmeye devam et.

1|0
    0|0
    • Kimin rezilligi uefanin kuralları açık ve net hakem sahada otorite sahibi tek kişidir küfür etmek hakaret etmek alkışlamak ve fiziksel temas direk kırmızı kart gerektirir

• Ya bırakın bu iyi insan rollerini geçen yıl basaksehir fb maçında ali palabiyik fenere 4 kırmızı gösterdi diye milli kahraman ilan ettiniz yemezler bugün böyle oldu dimi; )

• Hakem hatalarını hiçbir zaman savunmam. Bana kendi karakterinden bahsetme.

• Mustafa sakin bir çocuktur. İkisini de sevmem. Ama gerçek öyle değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...