Trabzonspor ve Galatasaray hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trabzon ve Galatasaray maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
:)
çok süper bir soru

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İkisininde futbol takımı olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Özete bakicam

1|0
    0|0
  • Galatasaray taraftarı twiterda maçı haketmedik yine oynansın diyor. Yine aynı taraftar umutu selçuğa yazıklar olsun diyor sence açık değilmi ne olduğu

1|0
    0|0
    • ben insanların düşüncelerine diyorum Galatasaray böyle galibiyet a lmamalıydı zaten hakem mahfetti maçı yaa

• Bende övüyorum farkındaysan beşiktaşlıyım

• tamam farkındayım zaten ben de Trabzonluyum zaten

• Takım olduklarını

1|0
    0|0
  • Hakem maalesef...

1|0
    0|0
  • şike saray bu macta şike yok dıyen olur mu acaba :D yesınler bırbırlerini :D :D

1|0
    0|0
  • Trabzon alir herkes vuruyo onlara

1|0
    0|0
  • Geniş özeti olan biri bana da atabilir mi?

1|0
    0|0
  • Türk Futbolunun utanç gecesi...

1|0
    0|0
  • Yazık oldu trabzona

1|0
    0|0
  • Baştan sona kadar Galatasaray ın üstün oynadığı ve hakkettiği bir maçtı.
    Hakeme dirsek atıp ve hakemin elinden kartı alarak hakeme kart gösterenler hiç mağdur edebiyatı yapmasın.

0|0
    0|0
    • Hiç zorlama bu maçta hakem haksızlık yaptı bir kere

• Burada hakemle kazandığınız 3 puandan bahsediyoruz. Sen kalkıp drogba bunu bunu yaptı ve beşiktaş şike yaptı diyorsun. Biz şikeden aklanalı yıllar oldu :) Biz nasıl 2000 lerin öncesinde iyiydik dostum. Demirören gidince takım da rahatlamış oldu fark ettiysen. Şimdi düşme zamanı gs de :)

• @Wacker bizi Türkiyenin en büyük takımı yapan şey pes etmemektir.2011 yılında nasıl kümeye Galatasaray diyenler sonraki sezonlar rezil olduysa yine rezil olmaya devam edeceklerdir :) Prestij diyen sensin bende sizin prestijinizin ne olduğunu örnek göstermek için Drogbadan bahsettim yani benim aklım başımda sen merak etme:)

• Nİçkinin anlamı bulutmu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...