Galatasasaray & Trabzon maçı tekrar edilmeli mi?

Ben bir Galatasaraylıyım ve bu saçma sapan maçın yeniden oynanması en mantıklısı olacaktır. Bakalım canım yönetim ve canım tff ne yapacaklar..

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Fenerli olmama rağmen resmen hakem maçı mafetti bencede yeniden oynansın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tekrar edilmesi için bir neden yok, hakeme dirsek atanlar ondan sonra hakemin elinden kartı alarak hakeme kart gösterenler ağlayıp sızlamasın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence tekrar edilmeli hakem de değiştirilmeli

0|1
    0|0
  • Galatasaraya böyle galibiyet zaten yakışmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Skyrim oynayacağım için izlemeye üşendim nasılsa ben Beşiktaş taraftarıyım, bayağı tartışması dönüyor Ekşi Sözlük'de, ne oldu ki? Sahaya göktaşı mı düştü ne oldu?

0|1
    0|0
    • Verilen 4 kırmızı kart 2 penaltı verilmeyenler maç çok durmasına rağmen uzamadı filan çok kötü yönetildi

• Ben geçen sene Başakşehirli bir futbolcunun Ba'nın hayalarına arkadan tekme savurmasına hakemin faul verip Ba'nın 'Ne yapıyor bu adam' serzenişlerine rağmen kart vermediğini, doğru okudun, bu harekete faul verip kart vermediğini, Pedro Franco'nun göğsüne, evet bayağı kaburgasına tabal kaldırıp uçan tekme atan Fernandao'nun kırmızı yemediğine şahit oldum.

Ligin hakemlerinden herşeyi beklerim.

• Onlar maç maç işte bu maçta herşey oldu 😄

• Bise yapmazlar

0|1
    0|0
  • trabzona ceza yağacak : )

0|1
    0|0
    • Yağmasın işte hakemi değiştir oynat maçı 😄

• İddiamız yok ki dursun hava atmak için yapsa ya

• yapmaz be :) yapsa keşkede yapmaz :) takım bile son pozisyonda oynamadı.)

• Keşke her gsli senin gibi dusunse arkadaş

0|1
    0|0
    • Çoğunluk böyle isterse trabzon yendi yapsınlar pek umrumuzda değil şu dakikadan sonra

• Evet ama iddda oynayan 1000lerce insana da yazık bir arkadaşım hakem yüzünden

• Adamlar maç sonu 7 kişi kalmış topa koşmuyor Galatasaray taraftarı çevrilen topta oley çekiyor. Başka türlü top çeviremiyorlar zaten auahuhahhahaua

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak yazık oldu trabzona

0|1
    0|0
  • Rezil bir hakem ve hakemin yaptıklarına rağmen arkadasında duran 3 3 diye bağıran kendini böylece iyice düşürrmüş rezil galatasaray taraftarıyla beraber hakem kararlarıyla anca yenebilmiş rezil bir galatasaray gördüm bugün.

0|0
    0|0
    • Biraz tarafsız ol be takımını çok belli ettin😄

• doğru değilmi ama dediklerim taraftar 3 3 diyor orda yanlış kararlara rağmen birde kırmızı kartlara rağmen penaltıdan gol bulup yeniyor o kırmızı kart resmi yarın tüm dünyaya yayılacak dünya futbolunda bir ilk bu :D

• Bir kere stadda maç izle kardeşim ondan sonra tek konuşalım..
      Hakem hocaları bile 3-4 kere izledikten sonra karar veriyor sahada olmayan taraftar nereden bilecek penaltı olup olmadığını..

• Öyle olmaz ama bir ders oldu bu.

0|0
    0|0
  • Senin gibi kör olmayan taraftarları görmek gerçekten güzel.

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • İkisinide sevmem yesinler birbirlerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...