Bu Maçı Benimseyenler Kimler?

Bu Galibiyeti Benimseyenler Kim?

Az once biten Galatasaray - Trabzonspor macinin hakemi Deniz Ates Bitnel, verdigi kararlarla macin onune gecti. İzlemeyenler icin anlatiyim: İki takima da verdigi penalti hataliydi. Trabzonsporlu 4 oyuncu kirmizi kart gordu. Dogru olanlar vardi fakat hakemin hatalari sebebiyle yapilan hareketlere gelen kirmizi kartlardi. Trabzonsporlu oyuncular protesto amacli 7 kisi kalinca oynamayi birakti ve sahada beklediler, Galatasarayli futbolcular da gole gitmedi. Hakem 10 dk duran 2. yariya 1 dk uzatma verdi ve daha +1 baslamadan maci bitirip gitti. Sizce bu her macinda skandallar yaratan torpilli hakemin dudugunu asma zamani gelmedi mi? İki takimin da cok iddiasi olmayabilir ama prestij meselesi, sonucu tek basina belirleyen hakemlerle profesyonellik anlasmasi yapmak, onlar icin buyuk luks.

• Elbette Ben Hakettiklerini Düşünüyorum!!!
    29% (2)25% (2)27% (4)Oy Ver
  • Bu Kadar Rezillik Üzerine Benimsemiyorum!!!
    71% (5)75% (6)73% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu hakettiklerini işaretleyenler nasıl insanlarsınız ya gerçekten hiç mi Trabzonspar lu oyunculara acımadınız?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sözün bittiği yer... Türkiye'de futbol hakemlik bu kadar

0|1
    0|0
    • bir bayan olarak böyle düşünmen beni mutlu eden nadir olaylardan birisi tebrikler

En İyi Erkek Görüşü

• maçtan sonra tribüne çağırıp 3 lu cektirecek kadar benimsemişler

0|1
    0|0
    • Yaptılar mı? gerçekten?

• 7 kişilik takıma karşı 2-1 olunca üç üç üç diye bağırıp mac sonu üçlü çekildi

• En kötüsü selçuk nasıl o topu dışarıya atmaz yazıklar olsun... Kendilerine futbolcu diyorlarsa hak ediyorsa ben futboldan anlamıyorum diyebilirim!!!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne tepki verecegimi bilemedim hepimiz şok. Onur'a uzuldum ben.
    O degil de Mustafa Denizli mactan sonra laf yiyecekti. Herif sacma 11le cikti ve Sneijder'i yedek birakti. Bu olaylar yuzunden yirtti.

0|1
    0|0
    • Diyecek ne arıyorsunuz acaba? Onur un emeğine üzüldüm ben üzüldümmmm :'( bende bir kaleciyim professionel ve onurun o kadar kurtarışına üzüldüm ben...

• Bence galatasaray böyle galibiyet hak etmedi Trabzonluyum yakıştırmadım ben bunu Galatasaraya

0|1
    0|0
    • Kim benimseye bilirki böyle bir galibiyeti ancak duygusuzlar!!! Bende professionel bir kaleciyim ve Onur Kıvrak ın o kadar çabasına üzülüp ağladım!!!

• Ne güzel konuştun sen öyle!!!

Erkekler Ne Diyor 3

• Rezillik

0|1
    0|0
  • Başka ülkede yqaşıyamama abi ben ya a:D:D hakeme kart gösterdi tsli. dqasg

0|1
    0|0
  • Trabzonspor'un ilk yarı da net bir penaltısı vardı zaten. O yüzden iki takıma da verilen penaltılar doğru değildi demek yanlış olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...