Torpilli hakem Deniz Ates Bitnel'in bu aksamki perforlansini nasil buldunuz?

Az once biten Galatasaray - Trabzonspor macinin hakemi Deniz Ates Bitnel, verdigi kararlarla macin onune gecti. İzlemeyenler icin anlatiyim: İki takima da verdigi penalti hataliydi. Trabzonsporlu 4 oyuncu kirmizi kart gordu. Dogru olanlar vardi fakat hakemin hatalari sebebiyle yapilan hareketlere gelen kirmizi kartlardi. Trabzonsporlu oyuncular protesto amacli 7 kisi kalinca oynamayi birakti ve sahada beklediler, Galatasarayli futbolcular da gole gitmedi. Hakem 10 dk duran 2. yariya 1 dk uzatma verdi ve daha +1 baslamadan maci bitirip gitti. Sizce bu her macinda skandallar yaratan torpilli hakemin dudugunu asma zamani gelmedi mi? İki takimin da cok iddiasi olmayabilir ama prestij meselesi, sonucu tek basina belirleyen hakemlerle profesyonellik anlasmasi yapmak, onlar icin buyuk luks.

• Hakemligi birakma zamani geldi.
    100% (4)59% (10)67% (14)Oy Ver
  • Her hakem kotu zaten, devam etmeli.
    0% (0)41% (7)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu hakemler yüzünden hakkımız yeniliyor yazık ya gerçekten bu kadar mı düştük

0|1
    0|0
    • Hakemligi birakmasini bekliyor butun yorumcular.

• Rica ederim, hak savunan insandir benim en iyi gorusum.

• :) :) :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hakli kartlar diye savunanlar var , en sakin oyuncu bile takimindan birden fazla kişi kırmızı görürse çıldırır kırmızılık hareket yaparlar

Umut buraktan dersi iyi almış penaltı da guzel uçtu

0|1
    0|0
    • Bu sezon gordugum en komik penaltilarda basi ceker Umut'un ucusu.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Trabzonspor'a verdiği penaltı hatalıydı evet ama sonra başka bir pozisyon için vermemişti ve hatası telafi olmuştu. Hakemin verdiği ilk 2 kırmızı kart da hatalıydı.

Kısacası futbol katilliğini izledik bu akşam. Hadi şimdi gs taraftarları 3 puan aldıktan sonra arenasını doldursun. Bol bol sevinsinler :)

0|2
    0|0
    • Mac sonunda tribunde muthis bir cosku vardi zaten, taraftar cok memnundu olanlardan.

• Umarım her sene artık böyle sürünürler. Beter olsunlar başka da bir şey demiyorum.

• Feda sezonumuzdaki para komidin esprisinin misli cikiyor su an onlardan. Gram uzulmuyorum.

• Tarafsız gözle bakmak lazım olaya biraz da.
    Trabzon'un alakasız penaltısından, Özer'in atılışına kadar her şey güllük gülistanlıktı.
    Ne zaman ki Özer hatalı bir şekilde atıldı, işler çığrından çıktı.
    Yine de hatalı bir golle öne geçmiş takımın futbolcusu, kendi takım arkadaşı atıldı diye oyunu çirkinleştirip kırmızı kart görüyorsa, bunu da bir düşünmek gerekiyor. Aykut'tan bahsediyorum. İşleri çığrından çıkartan kendisiydi.
    Ayrıca, penaltıların ikisinin de hatalı olduğu doğrudur.

0|1
    0|0
    • Aykut'u hic sevmem ama 9 kisi kalmis takima bu kadar agir hatali bir penalti verirsen adamlar sinirlenir. Cavanda'ya kirmizi yerine sari gosterse Salih de karti alip hakeme gosterme hareketine kalkismazdi. Macin psikolojisi agir geldi hakeme, dengeyi saglayamadi. Trabzon'a verdigi penalti yuzunden Trabzon aleyhine karar vererek telafi etmeye calisti ama hizini alamadi. Penaltilar zaten komedi, gercekten son yillarda boyle ilginc bir mac izlememistim.

• Bence olayın kopması Trabzon penaltısını. Anladığım kadarıyla devre arasında hakemler pozisyonu izlemişler ve ikinci yarı bunun etkisinde kaldılar. Komikti cidden.

• Aynen oyle. Trabzon'a 1 penalti verdi, karsiliginda butun maci aldi. Hatayi hatayla ortmek sadece bizim hakemlerimize mahsus zaten.

• O hakemin topuğuna sıkarlar bu hafta

0|1
    0|0
    • Butun spor yorumculari ates puskuruyor, bundan sonra nasil mac verecekler o hakeme diyorlar.

• Basladilar kartlarin hepsi dogruydu, hakem normaldi yorumlarina. Trabzonun 2. golden sonraki protestosu da cok yerindeydi.

• Trabzonda olsaydı maç hakemi çıkarmazdık burdan net

• sadece o hakem mi? fener maclarındaki hakemler cok mu temizdi? mhk zaten işi bıraksın temiz hakem yok

0|1
    0|0
  • Tüm kanallarda su an resmen küfür ediyorlar. İzlemedim ama skandal yönetmiş. 4 kırmızı kart nedir ya. Yuh

0|1
    0|0
    • Son yillarda izledigim en ilginc macti. Iki penalti da hataliydi, kirmizi kart konusunda hakem cok bonkordu.

• Yıllardır devam ediyorlardı bu duruma bu cok abartı oldu

0|1
    0|0
  • Ben beğendim hakemlik performansını, bence iki penaltı da doğruydu, ayrıca biri hakeme göğüs atıyor diğeri hakeme kırmızı kart gösteriyor bir diğerinin sarı kartı var ama direk ayağa girince birşey yapmadım diye hakeme üsteliyor. Maçın özetini izle bir bence sen

0|0
    0|0
    • Evimde lig tv var hocam maci canli izledim sen izle ozeti. Dunyanin en korkak ve objektif yorumcusu Sansal Buyuka bile su an hakemliginin bitme ihtimalinden bahsediyor. 2 tane kirmizi kart gormus takima yilin en komik penaltisini verirsen oyuncu sinirlenir. Orada ortaligi sakinlestirmek adina direkt kirmizi yerine sari kart verebilirdi. 3. kirmizi cikinca da cikinca salih kendini kaybetti ve evet o kirmizi da dogruydu ama macin bu noktaya gelmesi tek basina hakemin eseriydi. Daha onceki bir Fenerbahce macina da bu denli etki etmisti. Yapamiyorsan birakirsin yani ben su takimli veya bu takimli demiyorum, hakemligi beceremiyor diyorum.

• Tek doğru kart Salih'in hakeme gösterdiği kırmızı karttı. :D

0|1
    0|0
  • 7 kişi kalan takımı penaltı golüyle yenipte sevinen takıma gaysaray denir!!!

0|2
    0|0
    • Mac sonunda tribunlerde kutlama yapiyorlardi. Iki takimin penaltisi da hataliydi ama Umut'un uzun atlamasi Burak Yilmaz'i aratmadi.

• Son kırmızı kart bükücü

0|1
    0|0
Yükleniyor...