Kapat

Galatasaray -0 Trabzonspor - 4 kırmızı kart 😀😀 Sizce 5 olurmu?

İzleyen var mı maçı? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

detayyyyyyy

Güncellemeler:
Hakemde kırmızı kart görmüş bu maçın özeti kaçmaz :)

1|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Hakemin tek kırmızı kart yediği yerdir Türkiye
    Başka ülkede yaşayamam.
    '3 3 3' diyen taraftarları görünce iyi ki de fenerbahceliyim diyorum. Çok maç kaybetmedik ama adamligimizi kaybetmedik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 18

• Galatasaraylıyım maçı izledim o pozisyon penaltı değil. Haksız bir galibiyet oldu. Sevinecek birşey yok ortada

0|2
    0|0
    • Net penaltı. Arka açıdan bakarsan ki gösterdi, sol ayağına darbe var yani topu sürdüğü ayak

• Yav zaten şu umutu Allah bildiği gibi yapsın kalenin dibinde 2 gol kaçırıyor, sneijder denayer yedek başlıyor. Takımda genel sorun var çok kötüyüz bu sezon.

• Yahu galatasaraylılar twit atıyor maç iptal edilsin biz böyle hakszı bir galibiyeti kabul edemeyiz diye düşün artık gerisini...

• Özetine bakicam

0|1
    0|0
  • 6 bilem olur kanks

0|1
    0|0
  • 5. kirmizi kart hakeme geldi :D D. A. B'in dudugunu astirmalari gerek artik bu skandal mactan sonra.

0|1
    0|0
  • Yuh bu ne bee

0|1
    0|0
  • bitince söyle haha

0|1
    0|0
  • takımın diskalifiye olması gerekmiyo mu ama =/

0|1
    0|0
  • Şaka yapıyorsun?😂

0|1
    0|0
  • Sikeyi bukadarda aşikar yapmayın la :D MK olan benim 11.000 TL'lik kupona oldu mk senin gibi hakemin mk çıkarttığı

0|1
    0|0
  • bir hakem macı nasıl katleder açık ve net örneği yanlış bir sarı kart macı buraya getirdi hakem resmen trabzonu bozuk para gibi harcadı

0|1
    0|0
    • Maçı izlemedim ama hakemlerimiz gerçekten çok boktan

• canlı izledim evde dijitürk var keşke izlemeseydim ama fenerli olarak trabzona üzüldüm ama ya yazık günah

• bir tane daha olsun 3-0 hükmen galiba :D

0|1
    0|0
  • Anasını s. ikti maçın deli oldum çıldırdım hakem kırmızı yedi şerefsiz...

0|1
    0|0
  • Yürüseler kırmızı kart ak :D

0|1
    0|0
  • Sizin maçı etkilemiyor gibeyim böyle işi 😄

0|0
    0|0
  • gs yi bitirmemek için elinden geleni yaptılar. şimdi gs liler oturup sevinsin 3 puana.

Helal olsun TRABZON.

0|0
    0|0
  • Olmadan bittj

0|0
    0|0
  • Türk futbolunda adalet kavramı yok, sadece bu maça göre konuşmuyorum genel olarak öyle

0|0
    0|0
  • yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...