Galatasaray'ın kazanması için Trabzonspor'u 9 kişi bırakan hakem hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kötü futboluyla kümede olması gereken galatasaray'a hakem yardımı gelmeye başladı. Hakemin verdiği gereksiz kartlarla durum 1-1 oldu 2-1 de olabilir birazdan.. Ne düşünüyorsunuz hakem hakkında?

Güncellemeler:
Bak bak 4 kırmızı kart bu maç çok tartışılır. gs ancak böyle 3 puan alır zaten :))))))

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Hakemin tek kırmızı kart yediği yerdir Türkiye
    Başka ülkede yaşayamam.
    '3 3 3' diyen taraftarları görünce iyi ki de fenerbahceliyim diyorum. Çok maç kaybetmedik ama adamligimizi kaybetmedik :D

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 4 kırmızıyı geçtim de o penaltı da umut nasıl uçtu öyle :) bunlar iyi ki şampiyonluğa oynamıyor yoksa neler olurdu düşünemiyorum

0|2
    0|0
    • Adamlar kümeye oynuyordu tabi ki sevinecek. Bu futbolun hakkı kümedir ! :)

• Umarım her sene böyle sürünmeye devam ederler.

• Bu parasızlıkla beter olacaklar

Kızlar Ne Diyor 3

• hayırlısı bence
    yok ya hakemlerde değişiiiik

0|1
    0|0
  • Ne 9u 7 kişi bıraktı bide üstüne penaltı verdi

0|0
    0|0
  • Bak şimdi de 7 kişi kaldılar. Körsünüz herhalde. Ya da şaşı.

0|0
    0|0
    • Neye göre kör? Maçı izledin mi sen? :)

• Ne prestijinden bahsediyorsun? Elin kıytırık takımlarına yenilmişiz. Trabzon maçında mı prestij düşünecez? Adamı ceza sahasında ittiriyorlar. Yetmiyor üstüne hakeme vuruyorlar. Hakem de alkış tutacaktı. Haklısın.

• Ben verilen ilk 2 kırmızı kartı söylüyorum. Hakemin böyle saçmalıklarından sonra futbolcuların tepki vermesi gayet normal. Ben trabzonspor oyuncusu olsam hakemi sahadan çıkartmazdım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Buna rağmen kazanmıyorlar :) daha çok bileklik almaları lazım :)

0|2
    0|0
  • Özer'in sarısı hariç boru gibi kartlar doğru umuta arkadan ufak temas var erkanın penaltisi yanlış ama bir tane penaltılarıda verilmedi ve gs daha iyi oynadı bitmiştir

0|0
    0|0
    • Özerin 1 sarısı doğru evet ama 2. yanlış. 2. kırmızı kart da yanlış. Ee 9 kişi kalan takım daha ne yapsın? Bırakın bu ayakları da kör olmayan taraftarlarınız gibi davranın. Muharrem inceye binlerce taraftarınız tweet atmış. Hakemi doğru bulan bir sizsiniz konuşmayın hadi.

• Ayrıca fark ettiysen 11 kişi ikende tek kale oynadık ve onların penaltisi yanlış

• Onların da sizin de penaltınız yanlış evet ama onların başka bir pozisyon da net penaltıları var. Kırmızı kartların 2 si de yanlış. Bütün usta yorumcular da yanlış bu arada tek doğru sensin :D

• galatasaray lige zaten havlu atmış şike yapsa nolcak saçmalamayın aamk ya herkesi kendiniz gibi sanmayın

0|0
    0|0
    • Uefa için olabilir mi? Kör olmak böyle bir şey işte.. Sen Beşiktaş gibi bir takıma kurban ol.

• Boru gibi doğru kartlar ben bir fenerliyim

0|0
    0|0
    • Fenerli olduğunu hiç sanmıyorum. Maçı izleyip ondan sonra gel.

Yükleniyor...