Umut Buluta bağırsamda acıdım be? ?

Umut Bulut iyi kalpli sonuna kadar koşan efendi bir insan. Pres özelliği dışında çok başarılı değil ancak geldiği ilk sene bu takıma katkı sağladı iki şampiyonluk ve 2 Türkiye kupasında ve 3 süper kupada emeği var fenerede atmıştı iki tane. Bu sene gerçekten kötü bende çok sinirlendim trabzon maçında ama penaltı kazandırdı ve o suratindaki çaresizlik beni üzdü adamın kabiliyeti bu ve üstünde çok yük var asıl suç forvet almayan buragi satan idarecilerde?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Suratında ki çaresizlik mi? O kadar iyi bir insan olsa haksız aldığı penaltıya sevinmezdi sen orayı gözden kaçırmışsın

0|0
    0|0
    • Siz kendi penaltılarınıza bakın oguzhan son dakikada atıp 1 puan kurtardı birsürü hatalı maç kazandınız bu sene feneri geçtiniz. Dünkü 3 kart doğruydu bir tanesini hakem yanlış gördü ve onların penaltısıda penaltı değildi anlamayın artık

• Konuyu niye Beşiktaş'ıma getirdin çekemiyosunuz demi dünkü en doğru kart salih'in gösterdiği kartı bence ama konu futbol olunca objektif olamayan insanlarla muhattap olmayı sevmiyorum cahilce kurtulmak için konudan konuya atlıyolar senin yaptığın gibi hadi şimdi bak dalgana

• Ya hadi git futbol öğren özerin ikinci sarısı dışında tum kırmızılar hakettiler

En İyi Erkek Görüşü

• Çakma penaltı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz onu izlerken komedi filmi izler gibi gülüyoruz. Adam yanlışlıkla sahaya gelmiş gibi ama sinirlenemiyoruz artık. Kapasitesi bu kadar, yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yani penaltıya üzüldü diyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• penaltı kazandırdı derken? kendini yere attı çaldı desek? olayların fitilini iyice ateşleyen karaktersiz desek daha doğru olur ;)

0|0
    0|0
    • Bacağına hafif bir temas var arkadan gözüküyor ayrıca onların penaltısıda yanlış karar ve ozerin sarısı hariç tüm kartlar doğru

Yükleniyor...