Duygularını ne kadar az belli edersen o kadar degerlisin...!!

Duygularını ne kadar az belli edersen o kadar degerlisin.

sizce ne kadar dogru? bu konu hakkındaki görüşleriniz ve yaşantınızda buna dair benzerlikler yaşadınızmı?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle çok yanlış. Duygularını belli etmeyen insanlar ifadesiz insanlar oluyorlar ve karşılarındakileri yoruyorlar. E biz de müneccim değiliz ki sizin şifrenizi çözelim. Bayıyor yani. Bu tarz duygularını belli etmeyen insanlar yerine onların tam tersi insanlarla çok daha rahat iletişim kuruluyor ve daha mutlu ilişki sağlanıyor.

0|0
    0|0
    • napacagız bilemiyoruz yani , gizlesek kötü açsak kötü. acıyın bize de =(

• Ben sevgimi esirgemem ama yukardada bir arkadaşa yorum yaptım. Ben sevgilime ne kadar aşkım cicim dersem o bana o sözleri azaltıyo fakat ben söylemedigim zaman o söylüyo niye böyle fazla ilgili oldugumuz içinmi ?

• Kendim adıma konuşacak olursam, ben asla kız arkadaşınızın yaptığını yapmam. Siz doğru olanı yapıyorsunuz ama bence karşınızdaki kıymetini bilmiyor. Ben bu kızları anlamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• ben katılmıyorum. benim duygularımı belli etmemin nedeni karşı tarafın beni seveceğine ya da sevme ihtimaline yönelik beklentim değildir. o sevmese bile ben yine içimden geliyorsa geleni yaparım. içimde kalmaz, yaşanır, tükenir, karşılığı gelmeyince elbette ki bir yerde de biter. ama içime atıp evde oturup domuz gibi çatlayacağıma layığıyla tüketirim.

1|0
    0|0
    • Ama fazla sevgiyi belli edincede karşı taraf sanki güzel sözleri sürekli duydugu için kendisi söylemekten vaz geçmiyormu? benim gözlemlerim karşısında bu söyledigim war cünkü sevgilime canım aşkım cicim vs dedikce o susuyo bu sözleri söylemiyo yeri gelince bişey yapmak isteyince ya da yanımdayken arada söylüyo ama ben sürekli söylerim

• =) benim adım real'de ömer ama sevgilimin telefonunda özge :ASD:ASD: aile sorunu olmasın diye öyle =)

• benim şükürler olsun valla hiç aile sorunum olmadı o anlamda da, ben cinsim biraz işte :D

@kimenebundan: teşekkür edeyiiim :)

• çok doğru bence çnkü ne kadar sevgni belli etsen ne kadar bağlandğnı göstersen o kadar nasıl olsa bu beni sevyo ayrılamaz diyp tepene çıkıyolar..

0|0
    0|0
  • aynen yaa duygusuz ruhsuz takılcaksın. çok fena tepene çıkıyo sonra :P

0|0
    1|0
  • Bence doğru değil

Duygularını ifade etmeyen ya da az ifade edenler yanlış anlaşılırlar

0|0
    0|0
  • her şeyin tersine gitmeyi severim..

0|0
    0|0
  • tam olarak katılıyorum.

0|0
    0|0
  • çok doğru..

0|0
    0|0
  • aynen çok dogru buuuu.ama hep boyle gtmıycek tabı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç yaşamadım tahminen sadece o söz kelimelerde kaldı hayallerin akılda kaldığı gibi

0|0
    0|0
  • daha gizemli durursun. buda meraklı kızlar için10 numara 5 yıldız. bokunu çıkarmada..

0|0
    0|0
  • ezdikçe sevilirsin kardeşim..deveye diken insana s..n yaraşırmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...