Kaş almak / aldırmak?

Kadınların vücutlarının muhtelif yerlerindeki alınması (her nedense) zorunlu olan kıl öbeklerinden kurtulmak için düzenli olarak çekmeleri gereken işkencelerden sadece bir tanesi..

Bazıları artık nasıl yapıyorsa çok komik bir görüntü çıkıyor ortaya.

Siz kaşlarınızı alır mısınız, aldırır mısınız, aldırmaz mısınız, aldıranı sever, aldırmayana saygı duyar mısınız? mısınız yani:)

1|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin kaşları maalesef ki kadınlarınki gibi alındığı için çok kalemle çizilmiş, çok düzgün gözüktüğünden yüzde çok kadınsı bir duruş yarattığı için ben beğenmem, ama tabii ki de saygı duyarım. Benim erkek arkadaşımın kalın veya şekilsiz kaş problemi varsa da, kendim onun kaşlarını almayı tercih ederim başkalarının onu kadına benzetmesindense:) Hiç değilse ben de göz var nizam var:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kaşımı aldırırım düzenli olarak...

0|0
    0|0
  • Profosyenel güzellik uzmanına aldırıyorum. Ağlıyorum, çok acii. Kaş dağınıksa en azından biçimlendirilmeli.

0|0
    0|0
  • Kendim alıyorum.Aldırmayana saygı duyuyomuyum hazır ola bile geçerim :D Soruyu biraz fazla mı uzattın ne :D

2|0
    0|0
  • alırım tabiki almasam evlat olsa sevilmez dedikleri kadar olurum yani :/

0|0
    0|0
  • hatun olmak zor iş.

1|0
    0|0
  • yes mutlaka

düzenli olarak

0|0
    0|0
  • genelde kendim alıyorum.incecik olan kaşı sevmiyorum zaten.doğala yakın bir hali var.çok değiştirmişsem ya da iyice bakımsız hissettiğim anda kendimi bir uzmandan yardım isterim o kadar.

0|0
    0|0
  • Alırım, aldırırım, herkesin kendi zevkidir, dedemin bıyığı gibi kaşları olup aldırmayanlara gıcık olurum.

0|0
    0|0
  • siz erkeklerden bile aldıranlar varken tek bayanları kastetmeni beğenmedim

0|0
    0|0
  • ben kendim alıyorum :)

0|1
    1|0
  • 3 ay kıl almayalım rasim amcan oluruz :P

0|0
    0|0
  • Almıyorum kaşlarımı.

Zaten beren saat gibi kaşlarım var neyini alayım.

0|0
    0|0
  • Alırım aldırmayanlara saygı duymam onlarınkinide alırım.

1|0
    0|0
  • aliyorum evet

0|0
    0|0
  • düzgün olduğu için aldırmam da almamda sadece keserim han gi kuaföre aldırıyosun derler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben de bu konuyu açmayı düşünmüştüm :D bazı kızların kaşları 0,5 uç kalınlığında oluyo ve gayet komik duruyo :)

0|0
    0|0
  • İp inceliğinde aldırmasınlar şunu, yazık ediyorlar kendilerine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...