Andorra maçı için tahmininiz nedir?

Milli takımın yarın Avrupanın en kötü takımlarından olan Andorrayla yapacağı maç için skor tahmininiz nedir?

Rakip takım oyunculardan biri Milli takımın kaldığı otelde garsonmuş.Tarihlerinde sadece 3 galibiyetleri vrmış.Statları ise halı saha gibiymiş... link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 15

• San Marinoda ilk puanını bizden almıştı bildiğim kadarıyla ve ilk golünüde bize attı diye biliyorum.hayırlısı bakalım fark olmaz 2-0 biter

0|1
    0|0
    • Lihtenştayn diye bir ülkeyle berabere kalmış il olarak :D

Türkiyeyle 4 maç yapmış 15 go lyemiş 1 tane go latablmşler . 4 maçın 3ünü türkiye kazanmış 1 ide berabere bitmiş :D

• türkiye yine bir ilki başarır ve andorra tarihinde ilk golünü türkiyeye atar. türkiye 4 - 1 andorra biter.

arkadaşlar üzügünüm ama benim tahminlerim hep tutar.

0|2
    0|0
  • sanmarionun ilk korner ve ilk puanın ve ilk golünü türkiye maçında aldığını unutmayalım, fakat mutlak favori biziz oyuncular formdalar üst biter diyorum en az 3 gol olur hatta 4-6 gol bile diyebiliriz

0|1
    0|0
  • 2-0 diyorum

0|1
    0|0
  • hamitin şutu direkden döner diyorum sabri maroton tribünündekilere şut çeker durur diyorum benim tahminim bu hatta banko

0|2
    0|0
  • bol gollü Türkiye galibiyeti

0|2
    0|0
  • bence 2 ya da 3-0 biter.

0|1
    0|0
  • 5-0 Türkiye.

0|1
    0|0
  • 3-0 ya da 4-0 alırız..

0|1
    0|0
  • 3-0 alırız.

0|1
    0|0
  • Türkiye den bir sürpriz bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • 7+ biter beyler

0|0
    0|0
  • 3-1 Bitecek bu maç

0|0
    0|0
  • iddia oynayacaksan o maca berabere ver hnd2 andorra oldugundan bızımkıler 2 gol fılan anca atar

0|0
    0|0
  • Stad 350 kisilik miymis neymis. Dagdan bayirdan mac izlenebiliyormus.

Favori biziz ama belli olmaz. GS de Tromso'de balcik icinde oynayip hezimetle donmustu. Sonra burada 1-1 berabere kalip elenmistik kupadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...