Kapat

Andorra maçı için tahmininiz nedir?

Milli takımın yarın Avrupanın en kötü takımlarından olan Andorrayla yapacağı maç için skor tahmininiz nedir?

Rakip takım oyunculardan biri Milli takımın kaldığı otelde garsonmuş.Tarihlerinde sadece 3 galibiyetleri vrmış.Statları ise halı saha gibiymiş... link

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 15

• San Marinoda ilk puanını bizden almıştı bildiğim kadarıyla ve ilk golünüde bize attı diye biliyorum.hayırlısı bakalım fark olmaz 2-0 biter

0|1
    0|0
    • Lihtenştayn diye bir ülkeyle berabere kalmış il olarak :D

Türkiyeyle 4 maç yapmış 15 go lyemiş 1 tane go latablmşler . 4 maçın 3ünü türkiye kazanmış 1 ide berabere bitmiş :D

• türkiye yine bir ilki başarır ve andorra tarihinde ilk golünü türkiyeye atar. türkiye 4 - 1 andorra biter.

arkadaşlar üzügünüm ama benim tahminlerim hep tutar.

0|2
    0|0
  • sanmarionun ilk korner ve ilk puanın ve ilk golünü türkiye maçında aldığını unutmayalım, fakat mutlak favori biziz oyuncular formdalar üst biter diyorum en az 3 gol olur hatta 4-6 gol bile diyebiliriz

0|1
    0|0
  • 2-0 diyorum

0|1
    0|0
  • hamitin şutu direkden döner diyorum sabri maroton tribünündekilere şut çeker durur diyorum benim tahminim bu hatta banko

0|2
    0|0
  • bol gollü Türkiye galibiyeti

0|2
    0|0
  • bence 2 ya da 3-0 biter.

0|1
    0|0
  • 5-0 Türkiye.

0|1
    0|0
  • 3-0 ya da 4-0 alırız..

0|1
    0|0
  • 3-0 alırız.

0|1
    0|0
  • Türkiye den bir sürpriz bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • 7+ biter beyler

0|0
    0|0
  • 3-1 Bitecek bu maç

0|0
    0|0
  • iddia oynayacaksan o maca berabere ver hnd2 andorra oldugundan bızımkıler 2 gol fılan anca atar

0|0
    0|0
  • Stad 350 kisilik miymis neymis. Dagdan bayirdan mac izlenebiliyormus.

Favori biziz ama belli olmaz. GS de Tromso'de balcik icinde oynayip hezimetle donmustu. Sonra burada 1-1 berabere kalip elenmistik kupadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...