Boğa burcu kadını hakkında neler düşünüyorsunuz?

siz olsanız boğa kadınıyla evlenirmisiniz iyi ve kötü yönleriyle düşünceleriniz nasıl burçlara inanmayan bomboş yorumlar yazmasın lutfen kale alınmıyor :D

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben evlenirim niye çünkü bende boğa burcuyum bide tek eş ister boğa burcu sadakatlidir ne istediğini iyi bilir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evlenirim sevdiği zaman ölümüne sever çok kincidir çıldgındır evcilmendir ha birde cadıdır ama çok konuda iyidir ben iyi anlaşıyorum boğa kadınıyla

2|0
    0|0
  • düşlediğin şeyler yapılabilirliği varsa çekilirsin, çok cabuk kırılgan yapı var tehlikeli bağlanman bazı zaman insanları bayar, evlenilecek biridir çünkü asla terketmez vur kafasına al ekmeği :)

1|0
    0|0
  • boğa erkeği olarak boğa kadınıyla iyi anlaşıyorum.

0|0
    0|0
  • boğa burcu demeyin bana :(((

1|1
    1|0
  • burcundan da anlasıldıgı uzere cok sehvetlı olmalı

1|0
    1|0
  • boğa burcunu anlat ona göre cevap vereyim:)

0|0
    1|0
  • tanıdığım 3 boğa kadını da birbirinden tamamen alkasız karakterler.. bişey diyemiyorum... ama biraz yahudi karakteri sezdim üçünde de

1|1
    0|0
    • yahudi derken nasıl algılayalım mesela biraz daha açarsan

• tabi.. 5 dk içinde açıcam geliyorum...

şaka diil hakkaten gelecem))

• boğa kadını buz gibi. istemem öyle kadını.

0|0
    1|0
  • Boğa burcu kadın olmaz inek burcu kadın olur:)))

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• guclu kisiligi karakteri var, ne istedini bilir elde etmeden pas etmez, kiskanctir, hic biseyi unutmaz, sadakatlidir, keyfine duskundur guzel seylerden hoslanir, sevecendir etkileyicidir, zekidir

link

0|0
    0|0
  • anladım eski sevgılının yenı sevgılısı boga burcu demı benım basımdada var ole bı dertte yanlıs mı tahmın ettım yoksa kendı burcun mu

1|0
    0|0
  • ben pek hoş şeyler düşünmüyordum daha önce. geneliyle pek anlaşamadığım için. bir süredir güzel şeyler düşünmeye başladım ama evlenmem :D

1|0
    0|0
  • İyi şeyler düşünüyodum ama bu aralar itici havalı tipler olduğunu düşünüyorum.Evlenmem :)

2|0
    0|0
  • candır canandır <<3

1|0
    0|1
Yükleniyor...