Bruno Alves'i forvet oynatırım daha iyi?

Dünki Bursa Fener maçını izledim, baktım bizim forvetlerin (Fenerbahçe) hepsinin vuruş isabeti çok düşük. Fernandao'nun da, Volkan'nın da, Alper'in de, Van Persie'nin de şutları çok isabetsiz. 8 kez gol şansı yakalamışız, Bursa'nın sadece 1 gol pozisyonu var (maçın henüz 2. dakikasında Faty ile yakaladığı). Bu ne biçim iştir. Kanat oragnizasyonları çok iyi fakat gol vuruşları çok kötü. Bu kadar formsuz forvet varken Bruno Alves'i forvet oynatıp ceza alanına yüksek top oynasınlar daha iyi.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Katiliyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Josef gibi ballı adamı yolluycan illa top düşer önüne

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen teknik adamlari anlamak bayağı zor ama ileride bu puanlari çok ararlar tam da ipler bizim elikizdeyken biraz sinirlari zorlamak lazim dedigin gibi berabere nasil olsa yap bir farklilik dimi?

0|1
    0|0
    • Zaten Beşiktaş'ı yenmezsek şampiyonluğu unutalım. Beşiktaş'ı yenmeliyiz ki yarış yeniden başlasın.

• Evet ya :/

• Hayırlısı gönlümüz onlarla 💙💛

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle katılıyorum

0|1
    0|0
  • Bence iki forvette oynamalı.
    Fatih Terim Sneijder-Drogba-Burak üçlüsünü Şampiyonlar liginde oynatıyordu.
    Teknik direktör farkı

0|0
    0|0
  • Bizim bu forvetlerden çektiğimiz nedir arkadaş geçen sene Emenikeden çektik yenilerini aldik yine ayni

0|0
    0|0
    • Aynen abi ya :/ Ben olsam Alves'i forvet oynatıp Alves'e yüksek top attırıp orta saha oyuncularıyla Alves'e pres yaptırırdım.

Yükleniyor...